Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Éjszaka nem nagyon tudok...

Éjszaka nem nagyon tudok aludni, frontint szoktam bevenni úgy talán pár órát alszok , A Tiapridalra jobb volna lecserélni, használtatok mát ilyen gyógyszereket?

Figyelt kérdés

ápr. 9. 16:59
 1/7 anonim ***** válasza:
63%
Nem. Én a probléma forrását oldottam meg.
ápr. 9. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Én nem.
ápr. 15. 17:25
 3/7 anonim válasza:

Én Frontint anyu halála után szedtem, 1 évig, de fokozatosan abbahagytam, mert ez nem megoldás.

Viszont rögtön elaludtam tőle, reggelig.

Próbálkozz gyógynövényes tablettával!

ápr. 23. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Értem, köszi

Megpróbálom ezt a Valeriana kapszulát, hátha hat valamit..

ápr. 23. 18:04
 5/7 anonim ***** válasza:

Én is a Valeriana kapszulát ajánlanám, a Frontin azért elég durva és addiktív...

A probléma forrását miért nem próbálod megoldani?

ápr. 23. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

zolpidem tartalmu, ez nem nyugtato es at is altat, nem csak elaltat

de semmit nem jo allandoan szedni

amig ez a rossz idoszak elmulik, csak addig

kulfoldon lehet diphenhydramine tartalmu altato hatasu antihisztamint kapni recept nelkul, pl. Daedalon, ami szinten segithet elaludni

vagy akkor a gyogynovenyesek

a Triapidalt nem ismerem

ápr. 23. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A Herbária üzletekben lehet kapni szárított macskagyökeret. Ebből készítik a Valeriánát, de sokkal olcsóbb annál. Esténként egy csésze macskagyökér tea segít elaludni. Ha ez nem elég, akkor be lehet venni mellé egy Melatonin kapszulát, ami nem vényköteles, nem addiktív és nincsenek mellékhatásai.
máj. 6. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!