Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Részeg voltam lecsúszott jó...

Részeg voltam lecsúszott jó pár pálinka meg bor, de már kijózanodva érzem magam így hajnali 4kor és ráveszek egy 0,25 mg Frontint, az mennyire jó ötlet?

Figyelt kérdés
Gondolom, hogy nem az, de egy nagyobb vitán vagyok túl és aludni szeretnék..

ápr. 11. 04:17
 1/4 anonim ***** válasza:
77%
Egyszer nem lesz tőle bajod, de ne csinálj rendszert belőle.
ápr. 11. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Igenis lehet baj,egy alkalommal is!

Én már nem tudom milyen gyógyszerre ittam,de hasonló volt mint a frontin.És reggelre arra keltem hogy feldagadt a fejem,torkom,arcom.Meg is fulladhattam volna ha tovább dagad!

Nem jó ötlet

ápr. 11. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

En bevettem 3 liter borra hiszi aki hiszi, mar nem emlekszem kb 10 - 20 kozotti mg Xanaxot. Nem Frontin. Semmi bajom nem lett. Ahhoz, hogy te meghalj Xanax tuladagolasban, ahhoz eszmeletlen alkohol tolerancia kell, es fokozatosan beszedni a Xanaxot (farmakokinetika miatt). Mar alapbol ha egyszerre beveszel 50 tablettat kihanyod.


0.25mg a lofinggal egyenlo meg a palinkaval.


Egyedul az 1-esnek van igaza, ne legyen rendszer ebbol.

ápr. 12. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Semmibajodselessz
ápr. 13. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!