Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A vagdosásért menyi időre...

A vagdosásért menyi időre kerülök pszihiatriára?

Figyelt kérdés
Lehet hogy bekerülök pszihiátriára mert vannak rajtam karcolasok egy szociális munkás mondta.és tenyeg karcolom magam de ez caak felületi,ha bekerülnék mennyi időre kerülnék be?és akkor mi lenne az iskolával?
ápr. 12. 07:04
 1/9 anonim ***** válasza:
0%

1 hónap

Évismétlés

ápr. 12. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
38%

Szerintem inkább old meg a problémáid,ahelyett hogy ilyen gyerekes módon próbálod felhívni magadra a figyelmet.

Mindenikiek megvannak a maga problémái,csak van aki a sarkára áll,és van aki csak nyafog minden szarért.


De a kérdésedre válaszolva,szerintem nem zárnak be a Pszichiátriára.Oda beteg emberek kerülnek,nem olyanok akik csak egy kis figyelemre vágynak.Amúgy miért karcolgatod magad.

ápr. 12. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
4%

Mondanam, hogy #divatborderline hol van es divatborderline a kerdes, meg a valaszok is divatborderline-ok lesznek, de talan most az egyszer elgondolkodok.


Sok minden lehet.. neurozis eredetenek sok jele van, hogy mibol fakad az szihologus, esetleg szihiater. En inkabb a szihiaterre voksolnek, nem a gyogyszer miatt - lehet nem is adna, hanem mert a szcihiater sokszor (TB-b legalabbis) egy szihologussal egyutt dolgozik, es a szihiater is elbeszelgetm velem tobb nyilt osztalyon is ez tortent, mindig mindketto elbeszelgetett, ilyenek. De nyilvan a vagdosas nem tartozik a normalis korulmenyek koze a tarsasalomban.

ápr. 12. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
25%
Szerintem 5 perc
ápr. 12. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
38%

Mondjuk honnan tudta meg hogy vagdosod magad? Nem kéne mutogatni!!!!

Remélem jobban leszel idővel

ápr. 12. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
74%
Hiába pontoztátok le az utolsót igaza van!!
ápr. 12. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
56%
Mindenkit lepontoznak aki nem olyan véleményen van,hogy az ilyen bohócokkal foglalkozni kell.Aki meg akarja magát ölni tegye azt,ha azt látja jónak de ne reklámozza hanem legyen neki töke és kösse fel magát szépen csendben.Felhajtás nélkül.
ápr. 12. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%

5-os vagyok, nem nem erre gondoltam utolsó. Szégyelld magad.

Nem kell mutogatni a sebeket, mert mást ez felzaklatja, és nem segít.

Miért kösse fel magát? Inkább segíteni kell az illetonek. Ha anyukad is ilyen helyzetben lenne ezt mondanad neki is amit ide valaszoltal?

Ezeken az embereken pszichológus, és új élmények szerzesevel lehet segiteni, szimpla irogatas, meg problemarol beszélgetés nem mindig segit, de folyamatos beszélgetés, kozos programok igen. Jovore kell koncentrálni velük, ne a múltat eltetni! Ha akarnak a problémáról beszélni nyugodtan!

ápr. 12. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
51%
Engem egy napig tartottak.
ápr. 12. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!