Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Aki ismeri ezt a BDP-s lányt...

Aki ismeri ezt a BDP-s lányt (youtubert), tudja az insta nevét?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=MJnqSesd960


Kerestem, de én nem találom sehol. Nagyon jó videói vannak a borderlineról és érdekelne, hogy instán milyen "képet mutat magáról". Köszi, ha vki tud segíteni.



ápr. 12. 12:19
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
ápr. 12. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
2es, köszönöm! Én is csak ezt találtam, de nem vagyok benne biztos, hogy ez az övé lenne, nagyon kevésnek tűnik ez a 72 követő a youtubeos 13 ezerrel szemben. Meg az is, hogy privát. De azért megpróbálom és köszi még egyszer.
ápr. 12. 12:32
 3/19 anonim ***** válasza:
Nyilván a YouTube-ra fekteti a hangsúlyt
ápr. 12. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Beállt a lyúkam nevezetű felhasználó, ma nagyon aktivizálta magát. ;)
ápr. 12. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Az #1-es az egy nyomorult féreg! Csak tudnám ilyen emberek minek a társadalomba? Egy púp, teher mind globálisan, mind társadalmilag. Ha kiköltözne Kanadába a vadonba medvék közelébe, azoknak meg azt mondaná, hogy csak divatból támadnak emberre, akkora egy idióta. Kiabálna az időjárásnak, hogy itt csak divatból van ilyen hideg. Pedig az hiányozna neki, egy jó kis sarkköri élet! Ökör.
ápr. 12. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
27%
Mostanban mindeki hirtelen divatborderline. Vannak akik velem egyutt ertenek, de a divatborderlineosok nem, termeszetesen. A foteldiagnozis a legjobb "tudom, hogy divatborderline vagyok!!!", menj el dokihoz, szihologushoz. O majd megmondja mi vagy, es mi nem.
ápr. 13. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 hosszúhajú ***** válasza:
bpd - nem bdp
ápr. 20. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 hosszúhajú ***** válasza:
Úr isten hogy lehet ilyet csinálni! Hogy divat borderline? A bicska kinyílik a zsebemben! 30 évet végéig szenvedtem vele 30 pszichiáter több kórház 10 év szorongás három öngyilkossági kísérlet 20 év depresszió tönkre tett boldogtalan élet rengeteg szenvedés ezek meg divatoznak???????? Ez kábé olyan mint hogy én holnaptól divat vak leszek és bekötőm a szemem és majd bottal járkálok micsoda poén. Majd megveri őket a sors és kapnak egy olyan pszichés betegséget hogy visítva kérnek majd bocsánatot amiért divatoznak és viccet csináltak egy komoly betegségből....
ápr. 22. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Utolsó!!! Sajnálom a betegséged, te egy szeretetre méltó kedves ember vagy, aki sajnos beteg!!! Jobbulást!!

Divatborderline=nem borderlineos, hanem magára aggatja csak úgy

ápr. 22. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

8


Azert divatborderline, mert vannak olyanok akik egyaltalan nem azok, hanem azert mert duhosek vagy szomoruak tudnak lenni termeszetes okbol, erre idejonnek es felteszik a legnagyobb kerdest "Ez borderline?" "Borderline vagyok"? "Borderline vagyok, mit tehetek?" az utolsonal hozzavan teve egy total nem borderline dolog.


Nem tagadom vannak igazi borderline-osok, es sajnalom hogy le "divat"-ozom oket, de most hirtelen mindenki az lett majdnem. Mondom elismerem van ilyen, tudok rola, de mar huzom a szam amikor elhagyta a pasija es a parnajat eldobta es idejon hogy borderline tunetei vannak es o az is = foteldiagnosztika, mikor meg kerem menjen el pszichologushoz es/vagy pszichiaterhez, akkor nincs ra komment vagy "nem kell".


A pszichiater meg ahogy hallom ha a divat megkapja a nyugtatot, mert azt szoktak felirni, Rivotril/Xanax/Lorazepam meg ilyenek akkor kozlom veluk, hogy elkezdi bevenni mert milyen jo, holott 1, nem is borderline csak vannak teljesen normalis emberi erzelmei, 2, ez egy veszelyes ut, fuggoseg a vege, tobb kell, doki nem fog felirni tobbet 3, elvonasi tunetek nagy valoszinuseggel (nem midenkinel van) erre kellene valami masik, hat oldjuk meg mivel? Utcai drog kereskedelem eleg gyanus, mondjuk havernak a haverjanak a haverja, kap finom fuvet mondjuk az meg enyhebb de mar karos elegge memoriavesztestol a szivgondok (itt most lesznek tagadok, de mindegy) 4, Ha nincs fu akkor mar johet az ismerosok lancanak a "tramadol"ja, vagy az utcai verzio, esetleg rosszabb. 5, ha nem is jut el a fuggosegig, megkap egy olyan quetiapine altato szeru mennyiseget, amitol ugy elhizik mint egy balna vagy egy mirtazapine-t amitol lehet meginkabb.


De ezt gondolom egyikuk se tudja, vagy lehet csak a cimert mennek azert nem tudom miert orulnek neki mert ez a meno most. Csak nem tudom, akkor miert nem a bipolaris a meno? Mania? Hisztrionikus? Dependens? Skizoid? Skizotip? Miert nem ezek? Eddig a major depresszio volt a kiraly, ami egyebkent valoban amiket leirtak - nem vagyok doki - de lehett azert latni a dolgokat amit leirt. Ja meg most ADHD szunet van. Mert fel eve mindenki ADHD-s volt. En meg mar kerdeztem, hogy mikor lesz ennek vege. Ugy latszik most felvaltotta a borderline. Es fel ev - 1 ev mulva a borderline-t felvaltja valami mas. Ezt egy masik gyakoris is mondta, hogy ez egy ilyen ciklus.

ápr. 22. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!