Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mennyire igaz az a mondás,...

Mennyire igaz az a mondás, hogy a pszichológus gyakran betegebb a páciensnél?

Figyelt kérdés
Semmiképp nem általánosítanék, mivel nem ismerem az összes pszichológust. A személyes tapasztalataim alapján viszont erre tudok következtetni, ill. már sokszor hallottam mástól is. Randiztam egyel, egyetemen is tanított óraadó pszichológus, egy barátnőm is randizott pszichológus sráccal (full kattantak voltak mind) illetve az ismertebb, “közéleti” pszichológusokról is lehet jókat hallani. Mit gondoltok?
ápr. 13. 13:54
 1/8 anonim ***** válasza:
84%
Olvastam tobb helyen, miutan en magam is ugy gondoltam, hogy csak az a hiteles pszichologus, klinikai szakpszichologus, pszichiater, aki maga is traumakon ment keresztul. Ok nekem sokkal hitelesebbek, mint azok, aki elolvastak 99 konyvet is irtak rola egy szazadikat. Erted. ;-)
ápr. 13. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Van benne valami szerintem is.
ápr. 13. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
1! Írhatok neked privátot?
ápr. 13. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Kerdezo, 1-es vagyok. Irjal, termeszetesen!
ápr. 13. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ők se szentek! Nézd meg a Csak egy kis pánikot!
ápr. 13. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én is ezt tudom alátámasztani saját tapasztalatom alapján.
ápr. 15. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen.
ápr. 21. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Eleve szerintem olyanok mennek pszichológusnak, akikkel volt valami gixer, ezért érdekli őket egyáltalán a téma. Viszont nem mindegy, mekkora náluk a baj. Sok köztük a személyiségzavaros is, ezt már a felvételin ki kéne szűrni sémateszttel, de senki sem foglalkozik ezzel sajnos. Pedig sokat tudnak ártani.
ápr. 21. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!