Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Depressziós vagyok a közelgő...

Depressziós vagyok a közelgő 30.szülinapom miatt. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Úgy érzem vége a fiatalságomnak,a 30as nőket már erősen anyukásnak látom én viszont nem szeretnék gyereket se. Nem voltam soha igazán jó mentális állapotban,végigkísérte a szorongás az életem és most úgy érzem itt a vég. Megöregedtem. Lecsúsztam a boldog huszas évekről
ápr. 14. 17:39
 1/4 anonim ***** válasza:

Ne szorongj e miatt. Élj meg minden pillanatot!

Keresd az kis örömöket, és utana jonni fog a nagy is.

ápr. 14. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Beszélj erről egy pszichológussal. A szorongás és a depresszió az egyik leggyakoribb ok, amivel hozzájuk fordulnak.


Egyébként a párom 32 éves volt, amikor megismertük egymást, és nagyon boldogok vagyunk együtt. Szóval az élet nem áll meg, tartogat jót 30 után is. 😄

ápr. 14. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
Hülye vagy 😀
ápr. 14. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Total normális tavaly engem is padlóra tett a 30. Nemrég dumáltam nagybátyámmal,azt mondta hogy minden x kicsit odakúr 30 után de aztán megy minden tovább .. szarba a csaladalapitasba ,nem kell beállni a sorba nem mindenkinek ez a legnagyobb boldogság.. kvára nem a családalapítás az élet értelme.. hanem az hogy boldog legyél .. ha neked az hogy csajozol bulizol akkor élj így .. én sem érzem ezt a feleség gyerek vibeot.. a legfontosabb hogy kitűzött cél legyen ! Az visz előre motivál és játékban tart! Ne légy egy újabb tégla a falban !! Pacsi 👊🏼👊🏼👊🏼
ápr. 20. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!