Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért nem tudom jól érezni...

Miért nem tudom jól érezni magam egyedül? 27F

Figyelt kérdés
Rámtör ez a magány/értelmetlennek látok mindent amit nem tudok megosztani mással.. és kb. mintha skizofrén lennék csak a fejemben élek, elképzelem hogy ezt meg azt kéne csinálnom de kb mozdulatlanul fekszek vagy ülök.. tegnap azon is elkezdtem gondolkozni, hogy a belső monologóm a híres hangok-e amikről mások beszélnek vagy csak simán a gondolataim.. hobbijaim nagyon nincsenek, ez a tipik számítógépen felnőtt figura vagyok.. pár játék a hobbim de azt se élvezem, mert időpazarlásnak, halogatásnak tekintem az igazi dolgok helyett.. kapuzárási... közben tudom hogy ez is baromság, mindenki a saját tempójában halad...
ápr. 19. 19:23
 1/5 anonim válasza:
Örülök hogy ezzel nem vagyok magam, sajnos tanácsot nem tudok írni, de kíváncsi volnék rájuk, nálam nem ilyen súlyos de társaságban gyakran érzem magányosan/egyedül magam.
ápr. 19. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én ugyanez vagyok csak 22F. Szerintem az egyetlen megoldás az, hogy ki mész és szocializálódsz. Nekem már az feldobja a napom, ha kimegyek valahova. A lényeg az új külső ingerek. Az ember hiába introvertált, aszociális, ugyanúgy hat rá az egyedüllét/magány mint egy extrovertáltra. Én már kb 6 éve aszociális vagyok, kitapasztaltam mindkét oldalát és több a hátulütő. Amennyire nyugis, kényelmes, annál rosszabb egy idő után (depresszió, kiégés). Szerintem akkor érzed magad társaságban is egyedül amikor nem a megfelelő személyekkel veszed magad körbe.
ápr. 19. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én már társaságban is ritkán érzem teljesen jól magam.
ápr. 19. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nekem a céltalanság
ápr. 20. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ugyanez itt
ápr. 20. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!