Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van egy álomkép férfi a...

Van egy álomkép férfi a képzeletemben,aki valós személy volt,egy bizonyos korban,de már meghalt. Egyszerűen szerelmes vagyok bele.Amikor a képét látom,megdobban a szívem. Közrejátszhat ez a társkeresésben nálam,hogy nem tudok senkibe szerelmes lenni?

Figyelt kérdés
Ő van beállítva a telefonomon háttérnek, a szobámba ki van rakva a képe, a párnámon is az ő arcképe van. A képzeletemből már annyira kinőtte magát,hogy nap közben is róla álmodozom,és bár nem magyar volt,magyarul beszélgetek vele a fantáziámban. Viszont, saját tulajdonságokkal ruháztam fel őt, még magyar hangot is adtam neki, az ismert szinkronok közül. Minden éjjel róla/vele álmodom. Kihathat ez a társkeresésemre is,hogy ezért nem találok magamnak megfelelő partnert mert "senki sem elég jó,". Kérnem kellene emiatt orvosi segítséget?
ápr. 21. 17:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
62%

Ha tini vagy, normalis. Majd kinovod.


Ha nem vagy tini, akkor gaz. De nyilvan oka van, ami terapiaval feltarhato es javithato.

ápr. 21. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
31 éves vagyok,és nő.
ápr. 21. 17:56
 3/12 anonim válasza:
100%

Sajnos ez így nagy gond kérdező, mert idealizálsz egy álomképet. Gyakorlatilag beleszerettél egy fiktív személybe, ha jól értem. Oké, hogy valaha élt, de attól még "akibe" Te szerelmes vagy az nem a valóság.

Mióta tart ez nálad? Más ilyen "szerelmed" is volt vagy csak ő?

ápr. 21. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Gyermekkorom óta tart ez. Innen ered a katonák iránti vonzalmam is. És vannak még hozzá hasonló férfiak,akiket szintén szeretek és fantáziálok velük,de egyet sem szeretek így szívből mint őt.
ápr. 21. 19:15
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Alomvilagba menekulsz a valodi kapcsolatok elol. A lehetoseget is elzarod magad elol, h legyen egy normal parkapcsolatod, mert a hus-ver ember sose lesz olyan tokeletes, mint a katona a fantaziadban. Klasszik elkerulo kotodes, nalad igy jelenik meg. Pszichologust keress.
ápr. 21. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
És ez hatással lehet rám akkor is,ha valakivel esetleg összejövök?
ápr. 21. 20:15
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Leirtam az 5-os kommentben. De maskepp is hatassal lehet. Ezt neked kell kibogoznod. Volt mar parkapcsolatod? Mukodott?
ápr. 21. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Igen,volt 4 is, Egy sem működött,mert egyik partnerbe sem tudtam szerelmes lenni,csak azt gondoltam,hogy az vagyok..de hamar kibukott,hogy tévedtem.
ápr. 21. 20:24
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Hat, lehet pont emiatt (is).
ápr. 21. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Szerintem egészen biztos. Muszáj lesz vele, akkor úgy tűnik elmennem vele orvoshoz.
ápr. 21. 20:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!