Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pszichológus plusz idő plusz...

Pszichológus plusz idő plusz pénz?

Figyelt kérdés

Előre fizetem utalással az órát, de majdnem minden második alkalommal megcsúszunk az idővel és volt már hogy 20perccel többet beszéltünk.

Ilyenkor hogy illik? Leosztva utaljam el neki a plusz idő árát?

Sok munkája van, van hogy ő is megcsúszik és később kezdünk vagy időpontot cserélünk.

De ilyenkor mindig rosszul érzem magam és nem tudom hogy lenne helyes, mert neki kellene jól beosztani illetve felépíteni az órát, hogy beleferjünk, de nyilván nem mindig sikerül.

Szerintetek?



ápr. 22. 07:26
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én nem csinálnék semmit. Majd ő szól, ha úgy érzi, hogy plusz pénzt akar felszámolni a plusz időért. Gondolom így se fizetsz neki keveset.
ápr. 22. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Majd szól ha egyenlíteni szeretne. Azért sajnálni nem kell őket.
ápr. 22. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Igen nem kevés sajnos 25ezer/óra

Csak kellemetlenül éreztem magam így

ápr. 22. 21:06
 4/5 anonim ***** válasza:

Ne érezd magad kellemetlenül! A pszichológusokat kimondottan képzik rá, hogy az ilyen dolgokat (is) tudják jól intézni. Az ő dolga az idő beosztása, menedzselése is és azt kommunikálni is feléd, ha bármi gondja van a díjazással - ráadásul ez nem is egy alacsony díjazás, belefér, hogy nem patika mérlegen van kiszámolva. Ha úgy érzi, hogy gond van ezzel, akkor tudni fogja szigorúbban meghúzni a határokat, vagy jelezni, hogy a túlszaladásért fizetni kéne. Ne izgulj ezen.


Viszont ha más helyzetekben is előfordul hasonló problémád, akkor esetleg hozd fel a pszichológusnak, hogy szoktak ilyen gondjaid lenni különféle helyzetekben, hogyan érdemes ezeket kezelned, valószínűleg lesznek rá tanácsai, amik akár a vele kapcsolatos helyzetben is jól jöhet.

ápr. 23. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
54%

1. Nem kell aggódnod, hidd el, ha neki ez gondot okozna, szólna.

2. Azért jársz terápiára, hogy a felmerülő problémákat megtanuld kezelni. Ez pont egy ilyen. Nyugodtan elmondhatod, hogy ez felmerült benned kérdésként, hogy ilyenkor mi van és engedd, hogy ő reagáljon rá, ne te akarj helyette gondolkozni. Valószínűleg nagyon tanulságos lesz.

ápr. 24. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!