Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szociális fóbiás vagy zárkózot...

Szociális fóbiás vagy zárkózott személynek milyen munkakörben tudnak elhelyezkedni, home officeban, vagy irodai környezetben? Könyvelő, alkalmazás fejlesztő, informatikus képzést, érdemes elvégezni? Matematika tudás kettes.

Figyelt kérdés

ápr. 24. 13:01
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Erre felsorolsz egy csomó olyan melót, amihez kell a matek :D

Én online supportot látok el itthonról, nem kell találkozni, sőt, beszélni sem az ügyfelekkel, matek meg pláne nem kell hozzá, inkább ilyen irányban indulj el.

ápr. 24. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm. 😊 Hol lehet ilyen munkát találni? Mit kell csinálni?
ápr. 24. 13:50
 3/10 anonim ***** válasza:
Ügyfélszolgálat magyarul, vagy support, ilyeneket keress, nyelvtudás nem árt hozzá. Keresni meg ott kell, ahol bármilyen másik munkát is keresnél.
ápr. 24. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
50%
Én az ellenkezőjét ajánlom: a zárkózott embernek is jót tehet, ha olyan munkát próbál ki, ahol emberekkel kell találkozni, kommunikálni.
ápr. 25. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
4# De nem tartanak rá alkalmasnak. 😑😑😑
ápr. 25. 08:47
 6/10 anonim ***** válasza:
Francba. Akkor szövettani asszisztens, vagy klinikai labor asszisztens
ápr. 25. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
6# Utánan nézek.😊
ápr. 25. 17:47
 8/10 anonim ***** válasza:
Igazából azért írtam mert én is intro vagyok, és ha kirúgnának a recepcióról, akkor ez a B tervem. A gondolat, hogy a háttérben vagyok ugyan, de életeket mentek, nagyon tetszik.
ápr. 25. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
8# Köszönöm. Gratulálok, a munkádhoz,-sok emberrel beszélsz és találkozol. :)
ápr. 25. 17:55
 10/10 anonim ***** válasza:
A home office meg az "emberekkel kell hivatásszerűen kommunikálni" között azért vannak bőven árnyalatok. Bármilyen értelmes műszaki munka, amire van is kereslet, ilyen szakmát kellene kitanulni. (Villamosságot mondjuk nem ajánlom, mert ott azért kell tudni számolni.)
ápr. 28. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!