Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit lehet csinálni ebben a...

Mit lehet csinálni ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
Pszichés beteg vagyok, négy órában dolgozok, albérletben lakom, egy szobát bérlek. Sajnos nem tudok annyit keresni hogy abból másik albérletet találják, 2 havi kaució stb. Mi lesz akkor velem ha esetleg valamikor felmondanának, mit fogok csinálni akkor hova fogok menni, 70% az egészségkárosodás
ápr. 24. 18:06
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem tudom mi a konkrét problémád, de ha nincs családi vagy baráti háttered akkor muszáj neked megoldanod a problémát. Pl úgy, hogy keresel vagy 8 órás munkát vagy a jelenlegi mellé alakalmit és teszel félre pénzt a jövőre nézve. Tudom nagyon nehéz én is mentális betegséggel élek és dolgozom. Sokszor érzem, hogy nem tudom végigcsinálni a következő napot. De aztán vegig tudom mert muszáj. Te is képes vagy rá!!! Nehéz lesz de meg tudod csinálni! Az a tapasztalatom, hogy bármilyen nehéz is jobb szembe menni a problémákkal és megoldani őket mint elkerülni és rettegni.

Szurkolok neked.

ápr. 26. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Milyen betegséged van?
ápr. 28. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!