Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Más is éli így a húszas éveit?

Más is éli így a húszas éveit?

Figyelt kérdés

Viszonylag jó fizetésem van (kb550k) 22 évesen van egy albim. Minden hónapban megmarad kb 150-200k-m amit nagyrészt jófajta fizetős lányokra költök. Minden szombaton átjön hozzám egy, általában más, de mostanában 2-3mat váltogatok. 2 órán át szexelünk vagy csak simán leszop többször(mert elég nagy fetishem) és ennyi.

Volt egy barátnőm kb 4évig, de nem működött a dolog és rájöttem, hogy vagy sohasem, vagy még jópár évig nem is fog senkivel.Talán kissé önző, nárcisztikus vagyok és egyrészt nem akarom ezzel szennyezni más életét(akkor sem, ha csak évek múlva jönne rá, hogy nem vagyok normális) másrészt talán nekem sem egy kapcsolatra lenne szükségem. Nem nézem le a nőket, sőt, rengeteg alkalmi egyéjszakás is adódott az idők során. De mostanában valahogy nem vonz a bulizás a "vadászat". A régi haverokkal már nem nagyon beszélek, persze nem vagyok rosszban senkivel. Csak megritkultak, elkoptak a hívások. Jártam egy évet pszichológia szakra egyetemen gimi után, de valahogy nem voltam eléggé mentálisan stabil hozzá. Ettől független még mindig sok Jung-ot olvasok, mert eléggé leköt a szabadidőmben. Nem tervezek változtatni az életmódomon. Egészségesen eszem és sok éve sportolok megesik, hogy versenyzem is.

Tehát:más is éli így az életét?

Mennyire fura befogadni külső nézőpontból az én valóságom?

(valahogy úgy érzem, nincsen semmiféle külső forrásból származó koncepcióm, visszajelzésem az életmódomról)

Előre is köszi a válaszokat :)



ápr. 26. 18:16
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
92%

Kedves kérdező!


Lehetne mondani sok mindent. Mindenkinek más a normális.


Viszont az a fő, hogy te tudod merre tartasz, mit akarsz jelen helyzetben!

Ha te így jól érzed magad, egye fene!

Ne törődj másokkal, mit gondolnak!

Kell ez a rész is az életedbe, ahol van lehetőséged kideríteni mire vágysz, mire vagy képes és éled az életet, ahogy jónak érzed! Nem pedig begyöpösödve várod ki mit gondol.. hozzá szólhatsz e szerintük ahhoz a lányhoz, felhívhatod e magadhoz, ki mit gondolna róla ha járnátok..

Te csinálod jól!


Élsz <3

ápr. 26. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
71%

Kérdéseim


1. Az albérlet saját pénzekből van, vagy örökölted? Mert ha nem az első, akkor rohadtul szerencsés vagy, a fiatalok 90%-a nem ilyen szerencsés.


Nárcisztikus vagy, mert azt hiszed a pénz elég de nagyon nem így van. A fizetés sem az átlag amit leírsz. Most dicsekszel, vagy kérdezel?

ápr. 26. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Az átlag embert zavarná, hogy nincsenek jó emberi kapcsolatai, barátai, megtartó közege, családi háttere. Pl. nárcisztikusoknál ez már sokkal bonyolultabb, több rétegű a helyzet, ott nem feltétlen tudják, hogy mi az, ami hiányzik az életükből, csak esetleg érzik, hogy van valami hiány, valami nem passzol, valami nem megfelelő. De ezt nem ismerik be, ezt a pici űrt mindig megpróbálják kitölteni, befoldozni, elrejteni önmaguk elől. Nézd, ha nálad is ez a helyzet, akkor valószínűleg nem a gyakorin keresztül fogsz "megvilágosodni", és ez esetben nem lehetett és nem is lesz könnyű életutad.


De lehet nálad nem ez a helyzet és ez is rendben van, majd alakul az életed!

ápr. 26. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
82%
#2 Nekem is az az erzesem, hogy a kerdezo csak dicsekedni akar a helyzetevel. Nem igazan kerdes ez, inkabb bujtatott egofenyezes, hogy "nezzetek, mennyire irigylesre melto az eletmodom". Esetleg meg valami hianyt/uresseget is erez a kerdezo, amit a pszichologiai erdeklodesevel es a masoktol valo visszajelzesekkel akar kitomni... nem tudom, de vigyazz kerdezo, mert jon meg kutyara der, egyszer fent, s egyszer lent. Kezdj el tartelekolni az inseges idokre! Errol pl semmit nem irtal. Vagy ha jol ertem, a ribizlikre megy el, amit felre kellene tenned...
ápr. 26. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
0%
4. Persze hogy...
ápr. 26. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Undorító gyerekkorom volt valóban, és nem dicsekedni akartam, csak kíváncsi voltam. Sejtem magamról, hogy (ahogyan apám úgy énis) nárcisztikus vagyok. Tudjátok... Az a tipikus vezető személyiség, akiről később kiderül, hogy egy gaslighter, érzelmi zsaroló alak. Ezt az eddigi kapcsolataimból éreztem, ahol megpróbáltam teljesen visszafogni magam, és sikerült is. De nem megy ez örökké. Mit tehetek, ha szándékomon kívül egyszerűen erre van megváltoztathatatlan hajlamom/igényem?

A nárcisztikus személyiségzavar, pedig nem gyógyítható. Én abban látom a megoldást, hogy a munkahelyemen kívül nem akarok a középpontban lenni már.

ápr. 26. 21:24
 7/15 anonim ***** válasza:
54%

Hm, kérdező,nekem amúgy szimpi vagy a kommented alapján:3


Amúgy igazad van, a személyiségzavar nem gyógyítható, de terápiával szép lassan lehet kezelni és megpróbálni a rossz sémákat felülírni. (Nem mintha nekem sikerült volna, én borderline személyiségzavarral lettem diagnosztizálva, de terápiára még sehol sem kaptam időpontot, fél éve hajtom a hülye pszichológusokat, de mindenhol telve vannak...) 20L

ápr. 26. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
58%

"nekem amúgy szimpi vagy a kommented alapján:3"

Amikor egymasra talal a tokeletes toxikus paros. XDDD

ápr. 26. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem biztos, hogy nárcisztikus személyiségzavarod van, ezt szakembernek kellene diagnosztizálni.

Egyébként nem lehetetlen gyógyítani, csak nagyon kevés nárcisztikus megy terápiába, mert a személyiségzavar része az is, hogy magát hibátlannak hiszi. Ha manipulatív vagy, lehetsz pl. machiavellista vagy hisztrionikus is, de lehet, hogy csak jellemvonás.

ápr. 26. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Én itt vagyok 30 évesen, minimálbéres fizetéssel, annak örülök hogy kenyéren és vízen tengődök.
ápr. 27. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!