Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mitől lehet h mindennap...

Mitől lehet h mindennap rosszat álmodok és felkelek? elég rossz igy aludni bár eleve stresszes hetem volt a vizsgák miatt, de olyan hülyeségeket álmodok pl h megakar ölni valaki

Figyelt kérdés

ápr. 27. 09:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Az agy a napi eseményeket próbálja feldolgozni miközben alszol. Ha elmúlik a stressz elmúlik ez is. Próbálj lefekvés előtt valami olyan könyvet olvasni ami szép tájon játszódik békés kedves történet, akár egy mese is lehet. Vagy egy kedves vidám filmet nézni hatha segít. Került az erőszakos filmek nézését, ne olvass ilyesmiről amíg amúgy is stresszes vagy.
ápr. 27. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%
Lehet valamit érzel előre. Figyelj oda a jelekre, hogy honnan leselkedik a veszély. Lehet, hogy maga a világhelyzet olyan, hogy érzékeled a bajt előre
ápr. 27. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
60%

Miért kell ilyen hülyeségeket beszélni 2.? Meg miért kell ijesztgetni a kérdezőt, ahogy elnézem amúgy is meg van már ijedve. Felesleges.

Az álmok nem jóslatok. Ahogy a lottó számokat sem fogja megálmodni úgy negatív eseményeket sem. Nem kell ettől félni. A napi események félelmek gondolatok keverednek bele az álomba. Zaklatott élethelyzetben simán előfurdul bárkivel ilyesmi. Kellemetlen de normális jelenség. El fog múlni.

ápr. 27. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
8%

Ne nekem valaszolgass es velem feleselj, hanem a kerdest valaszold meg! Ne a többi valaszolóval kötekedj, te szánalom!

Igenis vannak jósló álmok! Ja de ne, nem szabad említeni! Mert megijeda kerdező! Gondolom nem hulyegyerek nem es érti amit kell , nem fogja a fejét a falba vagdosni nézz te oda kötekedő nullajat

ápr. 27. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
60%

Veled ellentétben adtam normális választ.

Kiemelkedő a vitakultúrád, a helyesírásod meg az intelligenciád is.

Kérlek linkeld ide azokat a tudományos kutatási eredményeket amik azt támasztják alá, hogy vannak jósló álmok.

Köszi ;)

ápr. 27. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
12%
Ne még szól hozzám te! A kérdezőnek válaszolj , el vagy tévedve a vitakultúráddal együtt , itt kötekedsz!!!
ápr. 27. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
60%

Te amúgy kinek képzeled magad, hogy megmond másnak mit csináljon pláne ebben a stílusban? Te a kérdezőnek válaszoltál az elmúlt két kommentedben? Jah nem. Akkor jobb lenne befejezni az ingyen cirkuszt és inkább a helyesírás szabályait tanulmányozni. Iszonyú kínos, hogy ilyen helyesírassal van bátorságod kommentelni.

A kérdezőtől a magam részéről elnézést, hogy nem hagytam szó nélkül a szándékos, primitív provokációt. A jószándék vezerelt, hogy egy amúgy is stresszes élethelyzetet ne fokozzon valaki ijesztgetéssel.

ápr. 27. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Te alltal belém , lobotomáltja!
ápr. 27. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

A véleményed rólad mond el kritikát 8. Ha nem tudsz kultúráltan írni és kifejezni magad, ne írj kommentet.

A kérdésre válaszolva ez a stressz miatt van. Ez egy ilyen időszak sajnos. Nem kell pánikba esni tőle. Próbálj lazítani lefekvés előtt és kellemes dolgokra gondolni. Napközbeni testmozgás is segíthet vagy valami nyugtató zene este. A vizsgaidőszakkal vége lesz.

Az álmok nem jóslatok. Ettől nem kell tartani. Nem fog megölni senki. :)

ápr. 27. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

A francot nem, nekem sokszor előre vetítettek dolgokat! Es mi van akkor? A kerdező a kútba ugrik?

Rossz periódus van jó pár éve es ami következik, minden fantáziát felülmúl!

Én ebben a tudatban élek évek óta és mi van marha

ápr. 27. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!