Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nyilvános szereplés miatti...

Nyilvános szereplés miatti szorongás oldása, hogyan, milyen gyakorlattal lehetséges?

Figyelt kérdés
A cégnél, ahol dolgozom, egyre inkább kerülök a háttérből a kirakatba, ami eseti jelleggel nyilvános szereplést is von maga után. Értve ez alatt az egyeztetéseken való részvételt, és azokban való aktív közreműködést, beleértve tárgyalást is. Az ilyen alkalmak viszont engem szorongással, stresszel töltenek el az esetek túlnyomó többségében, ami egyfajta zavartság érzettel is társul. Nem beszéltem eddig senkinek erről a problémámról, de engem már nagyon zavar. A szűk körömben lévőkkel, illetve vadidegenekkel is, ha úgy van leállok beszélgetni, de valahogy ezeken az alkalmakkor mégis feszélyezve érzem magam. Mit tudnék tenni ellene?

#szorongás #zavart viselkedés #Nyilvános szereplés
ápr. 27. 22:00
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

10:

igen, de a Puzsérnak nem szociális szorongása van, nem ezekre a helyzetekre szedi. Reflektor fényben ő nagyon is flow-ban van.

ápr. 28. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

11


Isten se tudja milyen szorongasa van/volt.

ápr. 28. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

10


Hat nem varhatod el azert, hogy 100 000 ember elott opera enekeskent felre csuszol egy jo parszor, nyugtan es kontrollalva kell csinalni, es ebben segit. A szichologus oke, ott helyben megnyugtat meg talan holnap, de nem fogja a kezedet fogni majd amikor eloadsz.

ápr. 28. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!