Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Folytassam az antidepresszáns...

Folytassam az antidepresszáns szedését, vagy ne?

Figyelt kérdés

Kb fél éve szedem.Jobb tőle valamivel,mert állandóan a feszültséget éreztem a mellkasomban előtte.A szúró,nyomó érzést,és ideges is voltam nagyon.

Az elmúlt,hála a gyógyszernek.

Nem igazán volt rendben akkor az életem Mikor szedni kezdtem.Azóta lett munkám,sokat erősödtem,bár vannak mély pontjaim így is,hogy szedem.Teljes ürességet érzek,miközben iszonyatosan érzékeny vagyok.Egy egy apró megjegyzésen napokig agyalok,és rosszul érzem magam miatta.A hangulatom semmilyen igazából.A rossz alvásomban,és az állandó felébredésben egyik gyógyszer sem

segített. A szorongásomat oldotta,és a stresszre jó,amiből most is van elég,de nem vagyok ideges így hála istennek.Viszont tudom,hogy nem jó ez hosszú távon és számos mellékhatása van.

Kihat a szexuális életemre például.

Ma lenne időpontom a pszichiáterhez,aki úgy is tudom hogy azt mondaná hogy most hogy javult az életem akkor levesszük a gyógyszert,de ilyet már csináltunk,amikor alakultak a dolgaim és minden vissza jött.

Nem tudom mi lenne a helyes

Oké,tudom hogy a terápia,de annak elég borsos ára van manapság.

Járok sportolni,bár a szorongásom ott is elő jön

Nem tudom mi lenne a célravezetőbb.

Úgy sem élhetek ezen örökké,nem?


máj. 3. 06:38
 1/2 anonim ***** válasza:
58%

De, élhetsz rajta életed végéig semmi bajod nem lesz tőle direkt úgy van kitalálva

Hogy most mit csinálj vagy ne csinálj beszéld meg az orvosoddal, magadtól amúgy se hagyhatod abba csak úgy ha olyan kedved van

máj. 3. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
0%
Én abba hagynám... nem személyes tapasztalat, de másokon láttam, hogy nem jó évekig szedni.
máj. 3. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!