Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez milyen betegség és mit...

Ez milyen betegség és mit lehet vele csinálni?

Figyelt kérdés
A helyzet az, hogy benne vagyok egy elég szar életkörülményben, aminek az eredményeképp elvesztettem a kontrollt magam felett. Éhes vagyok, de egyszerűen szorongást érzek attól, ha megpróbálok enni, és nem bírok. Olyan érzésem van, mintha valami borzasztó következménye lenne annak, ha enni merek és nem ettem semmit emiatt egy ideje, pedig nagyon éhes vagyok. Sokszor ugyanez van akkor ha az ágyból kell kikelnem, szeretnék dolgokat csinálni, de egyszerűen mintha le lennék kötözve láthatatlan kötelekkel nem bírok megmozdulni.. Volt annak idején öngyilkos hajlamom is, az már nincs, de most mintha a testem próbálna tudat alatt megölni.. Nem tudom mit kezdjek ezzel.

máj. 7. 12:20
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Keress fel egy pszichiáter minél hamarabb.
máj. 8. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!