Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » 24 vagyok, még egy hosszabb...

24 vagyok, még egy hosszabb munkaviszonyom sem volt, de már most kezdek kiégni az életből. Egyre többször jut eszembe hogy jobb lenne nem létezni. Van ebből ki út?

Figyelt kérdés
máj. 8. 14:56
 1/4 anonim ***** válasza:
51%
Megértem az érzést. Képezd magadat olyan szakon, hogy olyan állásod legyen amit szívesen csinálsz. Ha nem változtatsz marad a szar munka és, hogy ehhez eljuss, tanulni kell és közben a mostani utált munkádat is végezni. Nem lesz kényelmes, egyáltalán nem, sőt csak idővel fogod érezni az eredményt.
máj. 8. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mit dolgozol?

Milyen a helyzeted a magánéletben?

máj. 8. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
92%
Én is ezt élem 28 évesen. Ami más embereknek életcél, nekem nem az. Nem akarok gürizni, csak hogy saját ingatlanom legyen, nem akarok gyereket, mert “kell”, nem akarok igazán létezni sem, minek ez az egész? Úgyis meghalunk. Pedig gyerekként imádtam élni, rengeteget tanultam, olvastam, sportoltam, aztán huszonéves kor elején jött ez a felismerés, hogy “tulajdonképpen mi ennek az egésznek az értelme?” és azóta nincs visszaút, egyre kevesebb dolog érdekel, egyre kevésbé akarok élni. Nem hiszem, hogy ezen segítene bármi is. Csak abban reménykedek, hogy nem fogok 100 évig élni.
máj. 8. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Normális. Mi értelme az életnek? Az emberek jórészénél semmi, mert melóznak napi 8 órát, amiből megélnek, de nyaralásra, hobbira már nem tleik.


Közben megy a nyomás, hogy család? Gyerek? Lakás? Saját ez-az - mintha kötelező lenne.


Jó esetben szereted, amit csinálsz, mint én, rosszabb esetben még ez sincs, hanem a meló egy kötelező szr, amin túl kell esni.


Az egész életnek rhadtul semmi értelme, dolgozol hogy pénzt keress, amit ki sem tudsz élvezni, mert időd nincs, és annyit nem keresel, szóval...? De cserébe 200 elvárásnak meg kell felelj csak a malóhelyen.

máj. 9. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!