Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A viccek olvasgatása az hat a...

A viccek olvasgatása az hat a mentális állapotra? Olvastam, hogy elég komoly élettani hatásokat gyakorol pozitivan, a sok vicc humor stb.

Figyelt kérdés
Sziasztok a kérdés adott, olvastam, hogy a nevetés komoly pozitiv élattani hatásokkal jár. Ez igaz?
máj. 11. 17:44
 1/8 anonim ***** válasza:
77%
Hát ha megvan valaki keseredve az nem jó. Pozitív gondolkodás kell.
máj. 11. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Az igaz :)
máj. 11. 18:59
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a stand up comedy válik be, sokkal jobban érzem magam, miután nevettem egy csomót! Pedig amúgy gyógyszereket szedek.
máj. 11. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Az nekem nem jön be a tv-be de megpróbálom megnézni hátha megszeretem.
máj. 11. 21:29
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha neked a viccek tetszenek, olvasd azt, szerintem nem számít! Nem kötelező , hogy tetsszen a stand up. A lényeg, hogy jó kedvre derítesen valami :)
máj. 11. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igaz. :)
máj. 12. 09:36
 7/8 anonim ***** válasza:
Régi mondás, hogy a nevetés a legjobb orvosság, ugye, szóval szerintem is mindegy, hogy mi nevettet meg, a lényeg, hogy nevess, hogy jó kedved is legyen, mindegy, hogy min!
máj. 13. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi
máj. 14. 10:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!