Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Brintellix hatásosság? 10mg/na...

Brintellix hatásosság? 10mg/nap 2 hónap alatt nem segített. Letegyem?

Figyelt kérdés
Március 18-tól szedek napi 10mg Brintellixet depresszióra, szociális szorongásra. 5 napja 20mg-ra emelte a napi adagot az orvos, mondván, hogy ebben a dózisban jobban érvényesül a feszültségoldó hatása. Ismét várnom kell egy hónapot, hogy a 20mg hatása is bekövetkezzen, vagy felesleges tovább próbálkoznom vele?

máj. 12. 13:15
 1/9 anonim ***** válasza:
18%

A pszichiater nyilvan mondta, h varnod kell.

Terapiara jarsz mellette vagy onmagaban a gyogyszertol varod a csodat?

máj. 12. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Már hamarabb meg kellett volna emelni, nekem amúgy nem vált be. Szerintem adj neki még emelt adagban 2 hetet, ha nem indul el valami akkor nem jó neked ez a gyógyszer.
máj. 12. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem bevált.
máj. 12. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Várj még. Én más antidepit szedek, de csak nagy adagban kezdett el hatni. 3 hónap utan. 2 hettel az utolsó emelés után.
máj. 13. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Ezt nem neked kell eldöntened, hanem megbeszélni a pszichiátereddel. Ő járt évekig egyetemre, meg van több éves tapasztalata más betegekkel.
máj. 13. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Hogyhogy nem hat, Semmilyen változást nem érzel?
máj. 13. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. Várok még vele. Járok terápiára is.

6-os! Sajnos már több antidepit is próbáltam, nem sokat segítettek. Ebben bíztam eddig, mondván új gyógyszer, multimodul, stb., nincs nagyon rossz mellékhatása. Kezdem bizalmamat veszteni ebben is, de még próbálkozok. Néztem egy videót arról, hogy túl lehet lépni (elvileg) a maximális FDA által meghatározott napi adagot.

máj. 16. 10:34
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
mi lett végül? Jobb lett a 20mg-tól?
máj. 18. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem tudom. Nem érzek különösebb változást. Lehet, hogy valamennyit segített (fájdalmas szakításon is túl vagyok 2 hónapja), de nem tudom eldönteni, hogy ez a kis javulást a gyógyszernek vagy az elmúlt időnek köszönhetem.
máj. 23. 18:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!