Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Állandóan attól félek hogy...

Állandóan attól félek hogy felrobban valami körülöttem, ez normális?

Figyelt kérdés
ha csak nem valami erdőben vagyok, akkor mindig azon paráz9k, tomegkozlekedesen, lakásban, bárhol ami a civilizációban van hogy valami felrobban ami körülöttem van vagy tűz tör ki. Ennek mennyi esélye van. Mikor robban valami?
máj. 12. 21:14
 1/2 anonim ***** válasza:
41%
Szinte 0 esélye van, hogy bármi berobban. Nem normalis ettől rettegni, főleg nem napi szinten
máj. 12. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
59%

Nekem bármilyen utazáskor van hasonló jellegű félelmem. Rettegek, ha autóban utazom, hogy karambolozni fogunk bármelyik pillanatban, vonaton pedig attól félek, hogy a vonat kisiklik a vágányról és felborul, illetve attól is szoktam, hogy túlhevül a vonatban lévő nemtudommilyen folyadék és az felrobban, pont azon a részen, ahol én is ülök (nemrégiben volt ilyen incidens, ez az utóbbi azóta jött be félelemként). Zebráknál is rettegek, főleg villamos melletti járdaszigeten, hogy kisiklik egy autó az úttestről és felsodródva a padkára ellapít engem is. Mindig próbálok úgy helyezkedni, hogy ne legyek túl útban, vagy legyenek mások is előttem, mögöttem...

Eddig ha ezt mondtam egy-két embernek, le se ..arták, úgyhogy nem tudom, hogy ezzel kéne-e valamit kezdeni, vagy mindenki ilyen paranoiákkal éli a hétköznapjait....

máj. 12. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!