Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit csináljak hogy ne féljek?...

Mit csináljak hogy ne féljek? Ez normális?

Figyelt kérdés
Ez nagyon gáz, de félek a sötétben, és az a baj hogy túl sok teát ittam, és nagyon kell pisilni, de nem merek kimenni. Lehet hogy már túl idős vagyok ahhoz hogy féljek ettől, de nem tudom leküzdeni. Próbálom elterelni a gondolataimat róla, de nem megy. Esküszöm, mindjárt bepisilek, de nagyon félek kimenni. Tudom hogy ciki, de nem tudom mit csináljak. Légyszí ne gúnyoljatok! :(

máj. 12. 23:57
 1/7 anonim ***** válasza:

Hany eves vagy? Remelem nem trolllkodsz.

Vmi hulyeseget neztel ami miatt felsz? Ha igen akkor ezeket keruld mert meg egy felnott is kepes felni egyedul a sotetben ha valami baromsagot nezett vagy ilyesmi.

máj. 13. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem, nem trollkodok, ez igazi kérdés. Már gyerekkorom óta van ez a félelmem. Nem emlékszem hogy mi váltotta ki.
máj. 13. 00:06
 3/7 anonim ***** válasza:
Amugy meg kapcsold fel az osszes villanyt es ugy menj ki. Tudatositsd magadban h nincs ott senki es semmi, amitol felned kellene. (Esetleg keszitsd be egy agytalat legkozelebb 😛)
máj. 13. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Éjjeli lámpa. Na meg manapság .ár minden telefonon van lámpa, szóval még ha kinti WC is, akkor is tudsz világítani magadnak.
máj. 13. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
2-3. vagyok. Az a baj h a lampa se segít olyankor. En multkor megneztem egy ordoguzos baromsagot es utana volt ugyanez. Egy ilyen borzalmas retteges telepedett ram. Felkapcsoltam minden lampat, kifutottam, kozben a wcn is feltem es aztan visszafutottam.
máj. 13. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
A lámpa általában nekem sem segít. Ugyanúgy szorongok
máj. 13. 00:49
 7/7 anonim ***** válasza:

Tudom, már nem akkor írok, mikor a kérdést feltetted, de talán könnyebben tudnánk segíteni, ha leírnád, pontosan mitől félsz, milyen szorongások, gondolatok vannak benned.

Talán ez előre tudna vinni.

Ha nem akarod itt leírni, írd le privátban, hogy tulajdonképpen mi a gond.

máj. 13. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!