Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nem értem egyszerűen páromat...

Nem értem egyszerűen páromat miért mindig az alvás a gondja?

Figyelt kérdés

Ebben nem tudok empatikus lenni, mert nem értem. Se gyereke nincs, se megannyi teendője mint másnak munka után.


Annyi hogy heti 2x 3x munka után dolgozik még 2 órát máshol, mindkettő ülő munka, közel a lakásunkhoz.

De otthon mire hazaér semmit nem kell csinálnia evésen furdesen kívül. Éjfélig kb fent van és 6.40kor kellene kelnie.


Nála ez a kelés akkor is gond mikor, 2hétig szabin van vagy hosszú hétvége után másnap kel.


Én úgy látom hogy mivel abban nőtt fel hogy az alvás központi kérdés és semmi nem fontosabb még a jobb élet körülmények sem .. pedig látnia kellene a különbséget.


Na meg ha tudom hogy nehezen kelek akkor nem éjfélig nyomom a mobilt.

Vagy hajnalig hobbizok ( mostanában nem, de tavaly szinte egesz évben)


máj. 14. 08:07
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Mennyi kávét fogyaszt?
máj. 14. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 Duke81 ***** válasza:
100%
Miért zavar ennyire, hogy szereti kialudni magát? Én pl és még elég sokan marha pipák vagyunk ha belepiszkálnak a megszokott alvási periodusunkba. Ha a szervezrtének ennyi alvasra van szüksége, akkor ennyire! Csak stresszes es türelmetlen lesz ha mesterségesen kizökkented a megszokottból.
máj. 14. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
De neked ezzel mi a problémád? És azon mit nem lehet megérteni, hogy nem egyformák az emberek? Van, aki nehezen alszik el és nehezen kel.
máj. 14. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Persze, hogy központi kérdés. 2011óta vezetek folyamatosan. 2x indultam el úgy, hogy az nap nagyon keveset aludtam. Mint a 2x koccanás lett belőle(az én hibámból). Aki nem alszik az rosszul érzi magát/dekoncentrált. Hozzá lehet valammennyire szokni a kevés/össze-vissza alvással, de borzasztóan gyilkolod vele a szervezeted. Egyébként neki egy rendszert kellene csinálnia. Lehet nem fáradt eléggé a melóban és érdemes lenne egy kicsit mozognia meló után.
máj. 14. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Azért zavar, mert állandóan azt hallom hogy ő neki mennyire nehéz kelnie, de érdekes hogy ennek ellenére éjfélig fent van. Sőt akkor is azt hallom mikor két hét szabi után amin pihent is ez van első munkanap reggelén, miközben itthon semmit nem csinál és gyerek sincs akihez éjjel kelni kellene.
máj. 14. 09:06
 6/20 anonim ***** válasza:
25%

nem tudom a tobbiek mit nem ertenek ezen, de szamomra ertheto ha valakinek a parja hianyzik barmilyen modon. O nem egy UFO, nem egy hetkoznapi lurko, nem egy buszvezeto hanem a parja. Ezt a parjaval kell megbeszelni, hogy mi ez. Az a gond, hogy en ugy latom csak kifogasokat keres. Ajanlom, hogy menj at sajnos a megcsalas kategoriaba a Felnott Parkapcsolatok fokategoria. Sajnos rengeteg olyan jelek vannak amik erre meg arra mutatnak.


"Annyi hogy heti 2x 3x munka után dolgozik még 2 órát máshol, mindkettő ülő munka, közel a lakásunkhoz."


Nekem ez ami beveri a szemem egyebkent. Mi az, hogy mashol? Titok? Beszeljetek alaposan at. Meg a megcsalast nezd meg. Ilyen nincs, egy normalis kapcsolatban, hogy "megyek dolgozni mashova a kovetkezo 2 - 3 napban szia!" Lehet nincs igazam, lehet igen, de ez beverte az arcom most. Nagyon hasonlo dolgok vannak a megcsalas kategoriaban. Remelem nem. Ha a beszelgetes nem megy, hat akkor dontse el gondolom isten meg a satan, hogy mi legyen. Ez nem a 'nem a te dolgod' kategoria. Egy parkapcsolatban vagy vele. Meg kene bizni a masikban, ez arrol is szol. Nem? Vagy tevedek? Igen kell tavolsag, de ilyen nem.

máj. 14. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
82%
6,5 ora alvas igencsak keves a legtobb embernek. Ez lehet az ok.
máj. 14. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

7es. Azért szerintem kevesen engedhetik meg manapság hogy 10orat aludjanak naponta. Aludhatna ő is a 6,5 óra helyett +2órát ha 10kor menne aludni..


Pontosan tudom hol dolgozik amikor máshol van, nem megcsalás.

máj. 14. 13:22
 9/20 anonim ***** válasza:

Hol irtam 10 orat? De 8 az kell. Gyerek nelkul stb, megengedhetne magadnak a parod is, a leirtak alapjan.

🤷‍♀️

máj. 14. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

Utolsó azért a 8óra meglenne ha 10kor menne aludni ha már tudja hogy nehezen kel.


De azért az hogy ő fáradt 2 hét semmittevés után is..

máj. 14. 13:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!