Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Az gond, ha este veszem be a...

Az gond, ha este veszem be a Cipralexet?

Figyelt kérdés
15 napja szedem, nem tapasztaltam komolyabb mellékhatásokat, viszont eléggé elálmosít. És nekem elég felelősségteljes munkám van, tehát nem engedhetem meg magamnak, hogy napközben szédelegjek. Ezért 3 napja inkább este szedem.

máj. 14. 23:00
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem szedheted este is.
máj. 15. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
34%
Ssri-nél tök mindegy hogy mikor veszed be.
máj. 15. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Titkos Arisztid ***** válasza:
0%
Nem javaslom az esti bevételt, a gyógyszer mellékhatása esetleg fokozottabban jelentkezik ez esetben. Az elalvást és az átalvást ronthatja, a másnapi szakaszban viszonta hatás csökkenhet. Az ilyen tipusú gyógyszereket reggel érdemes szedni, az ember normál alvás ébrenlét ciklusa miatt. A problémát inkább jelezd az orvosodnak, tud másik fajtát felírni, ahol a melléhatás napközben remélhetőleg nem jelentkezik.
máj. 15. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
30%
3. Nem ertek egyet mert nekem pl ezt reggel este kellett szednem.
máj. 15. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Titkos Arisztid ***** válasza:
0%
3-as vagyok és gyógyszerész, nem kell egyetértened, mert ezek tények... A rosszul beállított gyógyszerelés meg egy jelenség, amit bárki követhet ha szeretne, akár a 4-es kolléga is :D
máj. 16. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Titkos Arisztrid ugy gyogyszeresz, mint en az angol kiralyno. Erdekes modon nekem felirta pszichiater ugy h reggel este. A masik meg az, hogy ennyi miatt uj gyogyszert? Te meg vagy orulve? Szerencsetlen kerdezonek ha bevalik egy fajta, ennyi miatt felesleges lenne ujjal kiserletezni.
máj. 16. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, felhívtam a pszichiátert, és azt mondta, hogy nem gond, ha este veszem be. Amúgy nem akarok új gyógyszerrel kísérletezni, mert túl kellemetlenek a mellékhatások. A Cipralex mellékhatásai egész tűrhetőek, egyedül annyi problémám van, hogy nagyon megnőtt tőle az étvágyam, de próbálok uralkodni magamon, mert nem akarok elhízni.
máj. 17. 14:47
 8/9 anonim ***** válasza:

(Latod kedves titkos arisztid “gyogyszeresz”! 😝😝😝😝 Bibibibiiiii)


Kerdezo, a cipralextol en is híztam, allandoan enni akartam. Mindig merd magad. En nem mértem, tudni se akartam az egeszrol es aztan jol felszedtem a sulyt. Csak mert szoktak mondani h az ember ne mericskelje magat mindennap. De gyogyszer szedesnel nem art.

máj. 17. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
#8 Hát azt mondta a pszichiáter, hogy egy hét mire beépül a gyógyszer, és mindegy, hogy reggel vagy este veszem be. Viszont ha odafigyelek az étkezésemre, és nem eszek össze vissza mindent, akkor szerintem nem fogok elhízni.
máj. 18. 09:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!