Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Valeriana csepp adagolása?...

Valeriana csepp adagolása? Mellékhatásai? Előnyei?

Figyelt kérdés

Napokban elkezdődött a húzós időszak az egyetemen. Hetente 3-4 zárt helyit írunk, és mivel még van 3 projekt is csinálni így iszonyatosan nagy a stressz és a nyomás rajtam.


Ma nem írtam semmiből, mégis reggel elkapott a durva hányinger és a hasmenés. Haza is jöttem, és lassan jobb lett. Hasmenés elmúlt, és az erős hányinger is. Csak néha kap el enyhébben. Sőt ha körmöshöz megyek akkor is elkap a rosszullét, pedig itt nem vagyok ideges (inkább ah van a fejemben, hogy "mi van ha hányni fogok vagy mi van ha rosszul leszek"?).


Sokan mondták, hogy lehet stressz alapon van és lehet generalizált szorongó vagyok.


Így a valeriana csepp mellett döntöttem. Szedtem Lexaurin nyugtatót alkalmanként mikor volt ilyen időszak.


Mennyi cseppet kell tenni vízbe/teába ? Tudni kell, hogy leggyengébb nyugtatónak a felét majd negyedét szedtem annyira hatott nálam.


20/L



máj. 17. 14:17
 1/6 Mad Max2 ***** válasza:
55%
Bármennyit szedhetsz belőle, a Valeriana kb semmit nem ér, viszont mellékhatása sincs:)
máj. 17. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
76%
Sajnos erre ami neked van, semmi nem használ. Tudom, mert én is ettől szenvedtem egész életemben. Ami használ, azt nem szabad megpróbálni. Nagyon sok színész, rocksztár ezért lett alkoholista, mert piával oldotta a szorongást.
máj. 17. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Adagolás a betegtájékoztatóban benne van. Túladagolni nem tudod, mellékhatás nem jellemző. Nem egy erős cucc, de ha elhiszed, hogy segít, akkor a placebó működik. Vizsgaidőszakra bőven elég lesz ennyi
máj. 17. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Hát bízom benne, hogy csak a stressz a gyomromra húzódott...


Mert nincs étvágyam, sőt ételundorom van. Gombóc van a torkomban egész nap.

máj. 17. 22:08
 5/6 anonim ***** válasza:
Segített?
máj. 24. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Egy alvás segített.. bár aludni is rosszul aludtam, felkeltem sokszor. Meg hiába felkelek érzem hogy ideges vagyok, szerintem ez már tudatalatt...
máj. 24. 08:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!