Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért akarom így kínozni...

Miért akarom így kínozni magam? Tulöltözés melegben.

Figyelt kérdés

Időnként rámjön egy érzés, hogy felvegyek magamra egy rakat nem az idöjárashoz illö ruhát, és úgy menjek ki az utcára. Ha nem csinálok így valósággal szarul érzem magam ez ilyen kényszer szerü érzés.

Minél jobban melegem van és szenvedek annál jobban megnyugszom.

Tegnap a 28 fokban három réteget vettem magamra, meg bélelt csizma ilyesmi, meg térdig érő bőrbarát, alapból gothos stílusom van, csak máskor ésszel csináltam.

Tegnap egy órát sétáltam így beöltözve, szakadt rólam a viz majd összeeestem olyan meleg volt de legalább a belső kínzó érzésem elmúlt és megnyugodtam mire hazaertem.



máj. 22. 12:27
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
73%
Menj pszichológushoz, ő majd megmondja.
máj. 22. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Azt hozzateszem, hogy közben a normálisan öltözött embereket meg lenézem meg irigy is vagyok rájuk de közben úgy is érzem hogy felsőbbrendű vagyok náluk.
máj. 22. 13:29
 3/17 anonim válasza:
69%

Bűn és bűnhődés

nem lehet, hogy van benned valami harag önmagad iránt és így próbálod magad büntetni?

máj. 22. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Harmadik! Könnyen lehet azt tudom hogy düh rengeteg van bennem. Mások iránt is!
máj. 23. 00:29
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Kérj segítséget. Mondanom sem kell, hogy ez egy pszichés betegség. Kezeltesd kérlek!
máj. 24. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Ezzel kit keressek?
máj. 24. 21:55
 7/17 A kérdező kommentje:
Meg ez milyen betegség lehet?
máj. 24. 23:18
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Pszichológust, pszichátert.
máj. 25. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Ma is rám jött, egyszerüen nem bírom elnyomni pedig próbálom.
máj. 25. 10:46
 10/17 anonim ***** válasza:
59%
Lehet, hogy mikor kicsi voltál, túlöltöztettek, és összekapcsolódott a tudatalattidban nyugalom, biztonság érzése ezzel a rossz érzéssel, hogy majd' hőgutát kapsz.
máj. 25. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!