Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez is pánikbetegség tünete?

Ez is pánikbetegség tünete?

Figyelt kérdés
Pánikbeteg vagyok,szedem a cipralexet rendszeresen.De egy ideje mintha jönnének megint elő a tünetek.Főleg akkor van ez,amikor lefekszek aludni,éa amikor már majdnem elalszom,hirtelen elkap egy nagyon rossz érzés.Félelem,szorongás,torok szárazság,mellkasomat elönti a melegség,stb. Az az érdekes amikor pánikrohamaim voltak,ezek nem voltak,csak napközben.Elalvásnál sohasem,mostmeg igen.Nemtudom mi ez.
2011. febr. 2. 17:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Akkor lehet,hogy a gyógyszert vagy annak adagját meg kell változtatni.Beszélj az orvosoddal.Igen,ezek a pánikbetegség tünetei,de csinálhat a gyógyszer is pániktüneteket,ha nem megfelelő valamiért már számodra.
2011. febr. 2. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Igen,most megyek 1 hét múlva,feltétlenül mondani akarom neki.
2011. febr. 2. 22:14
 3/4 anonim ***** válasza:
jézusom. nekem is így van minden este. félek a villanyt is lekapcsolni, egyenesen rettegek, de hogy mitől azt nem tudom. csak úgy érzem hogy nagyon félek. a szívem majd kiugrik, torkom ki van száradva.. :S
2011. febr. 4. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
utolsó válaszadó vagyok. én is pánikbeteg vagyok, úgy hogy valószínű hogy a tünete.
2011. febr. 4. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!