Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ingyenes IQ teszt? Neten...

Ingyenes IQ teszt? Neten keresek, de nem találok ingyenes IQ tesztet ami jó is!

Figyelt kérdés
2011. márc. 6. 21:44
 1/9 A kérdező kommentje:
Vagy olyan hely ahol kilehet tölteni személyessen ilyet ?Meg személyes tapasztalatott is mondjatok !
2011. márc. 6. 21:50
 2/9 anonim ***** válasza:
Egy jó iq teszt összeállítása nagyon komoly munka, ezért mind jogdíjas. Talán a leghasználhatóbb ingyenes változatot a mensa.hu oldalon tudod kitölteni.
2011. márc. 6. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
ok te már töltétél ki ott tesztet ? Milyen eredménnyel !
2011. márc. 6. 22:16
 4/9 anonim ***** válasza:
Nos itt is van egy jó: [link]
2011. márc. 7. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Első vagyok, megcsináltam a mensásat is, meg most amit utánam linkeltek, azt is. 129, illetve 132 pont lett, szerintem ez hibahatáron belül van, szóval bármelyiket megcsinálhatod, de a legjobb, ha mindkettőt megcsinálod és abból átlagolsz :)

Egyébként egy offline iq teszt azért ezeknél komolyabb, akár több órás is lehet, és általában pénzbe kerülnek. Cserébe valószínűleg pontosabbak.

2011. márc. 7. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
a mensa papír alapú tesztje ingyenes úgy tudom... Amúgy szerintem nagyon különbözőek ezek. Meg nem vesznek figyelembe olyan egyszerű dolgkat, hogy pl nekem van egy enyhe diszlexiám (igazából huszonévesen derült ki, olvasni rendesen megtanultam) és azokat a kérdéseket így eleve nem tudom megválaszolni, ahol összekeverik a város betűit... És ez nincs összefüggésben az inteligenciával, a teszt szerint viszont igen (hiszen azokon pontot vesztesz).
2011. márc. 7. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem ingyenes, 1500 vagy 2000 Ft, életkortól függően.
2011. márc. 7. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Felnőtteknél a standardizált (valóban hitelesen mérő) IQ teszt a MAWI, amit csak pszichológus vehet fel. Ez 10 részpróbából áll, van verbális és praktikus része.
2011. márc. 8. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 egyremegy válasza:
2012. jún. 28. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!