Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért van az, hogy nincs...

Miért van az, hogy nincs semmihez se kitartásom, mindent feladok?

Figyelt kérdés

Pl. én gitározok és mostanában megint előjött, hogyha egyet is hibázok annyira ideges leszek, hogy idegességemben kezdek el hibázni és inkább félreteszem a gitárt. Ez sokszor van így.

Mi lehet a gond? Gyenge önbizalom? Barátok és motiváció hiánya?

A nagyobb gond az, hogy a tanulásban is hátráltat néha. Meg akkor hirtelen mindenhez jobb kitartásom van, ha vannak barátaim.


2011. márc. 9. 19:15
 1/2 anonim ***** válasza:
A szüleid nem jöttek mindig azzal, hogy "Áh, te erre úgy sem vagy képes!"? Ergo önbizalomhiányra tippelek. Mindenki hibázik. Ezekkel meg kell tanulni együtt élni. Mindenkinek szüksége van barátokra, bátorításra, hogy ne add fel!
2011. márc. 9. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Inkább a mostohaapám ált hozzám így, mikor belekötött az ötös dolgozatomba is, mikor egy pontot veszítettem az összesből. Hamar leszokott róla.


Valahol olvastam az ember szükségleteiről. Olvastam, hogy az ember csak akkor képes önmegvalósításra, ha helyén van az egója és az emberi kapcsolatai. Nekem hamar elmegy a kedvem mindentől mostanság és nem nagyon vannak barátaim.

2011. márc. 9. 20:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!