Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hol találok ingyenes online...

Hol találok ingyenes online pszichológust?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Az életemben manapság egyre több és több egyre nagyobb gondok vannak, történnek, amiket önhibámon kívül nem tudok megoldani. Állandó feszültségben vagyok, görcsölök és rosszul érzem magam. Szeretnék tanácsot kérni és leírni mi bánt, és ezért keresek online pszichológust, lehetőleg ingyenest. Tudnátok segíteni? Előre is köszönöm.


Üdv


2011. márc. 14. 15:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Én még nem hallottam online pszichológusról, de szerintem nincs is. A netes "beszélgetés" személytelen. Az egész pszichológushoz menetel lényege az igazi beszélgetés! Az hogy ki tudd mondani mi bánt, mi a gondod... Ezt neten soha nem éred el és nem jutsz egyről a kettőre.
2011. márc. 14. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%

Nem akarlak megbántani, de tenni is kellene valamit azért, hogy javuljon a helyzeted. Azt írod hogy ingyen...online...vagyis lehetőleg Neked ne kelljen semmit cselekedni a saját magad érdekében, még kimozdulni sem.


Amúgy létezik online tanácsadás, de attól ne várj semmit, az nem lesz terápia.


A minimum annyi lenne, hogy veszed a fáradságot, és felkeresel személyesen egy szakembert. Ja, lehet, hogy nem ingyen lesz, de ha még valami kedvezményes, minimális összeget sem vagy hajlandó áldozni magadra, nem tudom mit vársz.

2011. márc. 15. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 homo ludensz ***** válasza:
Csináltam már ilyen beszélgetést msn.-n webkamerával és mikrofonnal,nem vagyok pszichológus de ha odafigyeléssel fordulok a rászoruló felé az sokat segíthet.A pszichológust is kerülgeted akár fél évig is ha nem találtok egymásra,képtelenek vagytok egymásra hangolódni.
2011. márc. 15. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

[link]

Én más szakorvostól kérdeztem, és kb. fél órán belül válaszolt. Pszicholóust is találsz.

2011. márc. 17. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a választ. Nem arról van szó, hogy nem akarok tenni érte, sőt nem írtam volna, ha nem akarnék. Sajnos a családom jómagam is az anyagi csőd szélén van, és ezért nem megfizethető számomra a szakember, és ezért kérdeztem, hogy esetleg nincs-e ilyen lehetőség, hogy online beszélgessen az ember egy hozzáértővel. Talán a lelki egészség fontosabb bármi másnál, de ha nem tudod megfizetni, akkor nem tudsz tenni semmit sem.
2011. márc. 17. 16:35
 6/6 anonim válasza:
Szia! Van minden városba elvileg mentálhigéniás központ, ami államilag támogatott, oda el lehet menni, segítenek , azért vannak....elvileg :)
2011. ápr. 5. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!