Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Kémiai kasztrálást lehet...

Kémiai kasztrálást lehet Magyarországon kérelmezni? Ha igen milyen papirok kellenek hozzá?

Figyelt kérdés

Nem tudom jó Fórumon vagyok e, de lenne egy kérdésem amit fel szeretnék itt tenni.

A tizenöt éves fiú gyermekemről lenne szó.

Egyedülálló anyaként nevelem, és mostanában sejtettem, hogy valami nagyon nincs rendben vele.

Sokat bántották, és bántják is az iskolában. Ezidáig nem tudtam miért. Viszont a közelmúltban kiderült, vagyis elmondta nekem a titkot, miszerint homoszexuális hajlamai vannak, és ezt elterjesztették róla az osztályában. Először nem akartam neki elhinni, mert a mi családunkban nem fordult elő még ilyen eset, én pedig teljesen egészséges vagyok, viszont sajnos igaznak bizonyult amit mondott.

Hosszas beszélgetés után végül arra jutottunk, amivel ő is egyet ért, hogy a kémiai kasztráció lenne számára a legjobb. Megszabadulhatna ettől a tehertől azáltal, hogy csökkennének ezek a szexuális vágyai. Olvastam, hogy más országokban kezelnek ilyen módszerrel embereket, és ezért jutott ez az ötlet az eszembe. Viszont sajnos nem tudom, hogy hogyan kezdjünk neki, milyen papirok kellenek hozzá, vagy egyáltalán végeznek e ilyen kezelést Magyarországon. Ha a válasz erre a kérdésre nem, de a környező országokban lehetséges, akkor a fiam érdekében akár még külföldre is kimennék pár hétre. Kérem a hozzáértő kollágákat, hogy segítsenek nekünk!


ÜDV.


2011. márc. 29. 16:56
1 2
 1/20 anonim válasza:
72%

Ha ez komoly akkor...


NORMÁLIS VAGY? Nem is tudom hogy juthat egy anyának ilyen az eszébe. Inkább próbálja meg legyőzni, "meggyógyulni" a homoszexualitásból. Lehetséges, nem tudom pontosna, de ha jól tudom egy statisztika szerint 10ből 9 ember gyógyítható. Erről remélem valaki linkel be valami információt.

2011. márc. 29. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
92%

Istenem, léteznek még ennyire primitív emberek????????? Wáááá, ezt komolyan nem hiszem el!!!!

A HOMOSZEXUALITÁS NEM BETEGSÉG! Fogadd el a fiadat úgy, ahogy van! Így is lehet boldog, és te is. Nem egy olyan anyát ismerek, aki képes volt elfogadni, hogy a fia homoszexuális, és együtt tud élni vele. Akkor te is meg tudsz vele bírkózni. Ez nem olyan dolog, amit meg kell oldani, egyszerűen csak elfogadni.

Ha ilyet teszel egy életre bologtalanná teszed a fiadat. Vagy talán neked jó lenne látni, hogy egy életen keresztül szenved???

istenem... -.-"

2011. márc. 29. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Szentséges isten...
2011. márc. 29. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Akár tetszik akár nem, a fiad még mindig Ember.

Sajnos vagy nem sajnos, előfordul ilyen.

Nem vagy normális, de a fiad sem hogy ezt szégyelli.- gondolom te miattad, mert te látom már nem is a fiadnak tekinted.

El kell fogadnia, hogy ő ilyen. Biztos vagyok benne, hogy ő is lehet boldog ember sőt annyi meleg házaspár van miért ne lehetne boldog ?! Csak nem kéne azt 'nevelni belé, hogy semmit sem ér, hogy egy nulla mert ő homoszexuális..

És úgy őszintén normális vagy? A francba nem hallottál arról, hogy a tinédzserek hajlamosak arra, hogy még fiatal korukban a másik nemhez vonzódnak, pusztán kíváncsiságból. Mert még nem tudják eldönteni, hogy melyik nemhez vonzódnak. Én kb 13-16 éves koromban még ódzkodtam a férfi nemi szervtől, sőt megvoltam győzödve róla, hogy én biztos akkor leszbikus vagyok... Most már ez letisztult ma már nagyon is kívánom a férfiakat mindenestül.persze csak egy valakit.

Szerintem ezen szinte mindenki átesett, hogy ilyen 12-18 korában azt hitte, h ogy leszbikus vagy meleg de aztán vett egy fordulat és még is hetero lett belőle...Na ne mond, hogy nem hallottá ilyenről? oO

Úristen! És még csak 15 éves, és most akarjátok ezt elvégezni rajta...Komolyan felháborító, hogy ilyen agyilag nulla emberek léteznek.

2011. márc. 29. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
77%

Én nem kedvelem a homoszexuálisokat, de azért tizenöt évesen nem hiszem, hogy biztos abban mit is akar.

Nem kellene valami orvosi beavatkozás előtt esetleg időt hagyni neki.

Mondjuk ha az én fiamról lenne szó, inkább elküldeném fizetős lányokhoz, csak hogy képben legyen miújság.

2011. márc. 29. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 szamo77d ***** válasza:
100%

Már meg ne haragudj, de te nem vagy normális! Szerencsét-

len gyerek! El kell fogadnod, hogy vannak ilyen beállí-

tottságú emberek is. Nem tudod elengedni a fiadat, az itt a probléma. Ha lányokkal foglalkozna, akkor is találnál

valamit, amivel elüldöznéd a lányt a fiad mellől! A fiad-

nak meg kell maradnia a te nagykisfiacskádnak! Mert az

életedben ő a férfi! Téged kéne kezelni, de alaposan!

2011. márc. 29. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk egy agyátültetés a kedves kérdezőnek nem ártana...;)
2011. márc. 29. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 szamo77d ***** válasza:
100%

Szegény fiú, együttérzek veled! De idefigyelj! Az anyádnak

semmi alapja nincs arra, hogy ilyet csináltasson veled!

Ezt jó, ha tudod. Nem vagy sem magadra, sem másokra veszé-

lyes! Tagadd meg ezt az eljárást, ha meg nagyon ugrál, je-

lezd valahol, hogy mi megy nálatok. Én nem hagynám magam,

az anyád elmebeteg, szólj a háziorvosnak, az önkormány-

zatnak, a GYIVI-nek, még a suliban is beszélj az igazga-

tóval, szóval mindent tégy meg önmagad védelmére! Ha van

egy jó rokon a családban, költözz el hozzá, súlyos beteg az anyád, menekülj tőle! Kárt tetet benned. Ne engedd!

2011. márc. 29. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim válasza:
100%
Szerencsétlen gyerek nem csoda , hogy ilyen lett, ilyen felmenők által, még csoda, hogy csak ennyi problémája van.
2011. márc. 29. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kamukérdező, rosszul tudod. Így homoszexualitást nem "kezelnek". Homoszexualitást beteljesült szerelmen alapuló szexuális érintkezéssel "kezelik" a legjobban.

Csak itt a bibi a kérdésben, amúg jó.

2011. márc. 29. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!