Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Én már a víztől is félek? O. O

Én már a víztől is félek? O. O

Figyelt kérdés
Egyre többet gondolkozom azon hogy ha valamit lenyelek eszek vagy iszok az majd bennem mit csinál. És egyre inkább azt érzem hogy nem akarok semmit se bevinni, nem tudom sok e belőle, vagy mi lesz velem ha ezt vagy azt iszok vagy eszek nem is tudom, ez biztos hülyeség, de semmiben sem vagyok biztos ha veszek valamit hogy nincs benne valami káros? Van más is így?
2011. ápr. 11. 12:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Ortorexiának hívják. Fordulj orvoshoz, ez is olyan táplálkozási zavar, mint az anorexia.
2011. ápr. 11. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Van ezzel más is így, de nem egészséges.


Vannak pl akik félnek a fémektől, vagy az oxigéntől. Beláthatod, hogy elég súlyos problémákat okozhat, ha valaki fél az oxigéntől.


Ha a víztől fél valaki (mármint meginni) az is az élettel összeegyeztethetetlen. Tehát próbáld meg leküzdeni még mielőbb súlyosbodna.

2011. ápr. 11. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ez betegség, kezelni kell, nehogy Te is fényevő legyél...,

és esetleg másokat is rossz irányba vigyél.

2011. ápr. 11. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
nem úgy a víztől, hogy h2o hanem ami a csapból folyik. mert ki tudja mi van benne, ezért veszem a palackosat amire rá van írva, de ki tudja mi van még benne azon kívül (???!) ... stb... :-S
2011. ápr. 11. 12:12
 5/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy vannak már rossz tapasztalataid. Én nem mondanám kórosnak akkor például, ha allergiás is vagy.
2011. ápr. 12. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!