Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ajánlanátok egy jó, ingyenes...

Ajánlanátok egy jó, ingyenes pszichológust a közelben? (bővebben lent, )

Figyelt kérdés

A "közelben"-t úgy értem, hogy Erdőkertes, Veresegyház, Szada, Gödöllő, Fót, Rákospalota.

Segítsetek, kérlek!


2011. ápr. 18. 18:10
 1/4 anonim ***** válasza:

A TB fizet egy pszichológust a területi Nevelési Tanácsadóban (ha 18 alatt vagy, oda lehet menni), illetve a háziorvos beutalhat pszichiáterhez, ha súlyos.


De iskolákban is van iskolapszicholóus, érdemes megnézni minden településen, és hozzá elmenni. Ha nem tud veled foglalkozni, akkor legalább segít abban, kihez menj.

2011. ápr. 19. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
18 év felett vagyok már, épp ez a baj.. Az iskolapszichológus meg olyan, hogy ennyi erővel én is lehetnék az...... :S
2011. ápr. 19. 21:21
 3/4 anonim ***** válasza:
hát, ha elvégzed az egyetemet, akkor igen.
2011. ápr. 21. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
nem azt modnom, hogy midnen iskolapszichológus ugyanolyan béna. Nem, biztos vannak jók, de a miénk az nagyon gáz tényleg, ráadásul a nagy semmiért kapja a fizetését. (ez nem csak az én személyes véleményem, mindenki ki van akadva tőle)
2011. ápr. 21. 21:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!