Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Vannak Debrecenben önbizalom-f...

Vannak Debrecenben önbizalom-fejlesztő csoportok, ill. indulnak ilyen tanfolyamok?

Figyelt kérdés

Ha igen, hol?

Előre is köszi a válaszokat!


2011. ápr. 20. 13:33
 1/6 anonim válasza:

Nem tudom. Egyszer be akartam írni a google-ba de nem mertem megnyomni az entert. Féltem nem jól tenném. :)


Esetleg nézz körül itt : ;)


[link]

2011. ápr. 22. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Én rányomtam félelemtől remegő kézzel az Enterre, de nem adott ki semmi használhatót a Google :D De a linket köszönöm! :)
2011. ápr. 25. 17:15
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem simán ha csak mész az utcán, főtéren (ahol sok ember van), kihúzott háttal, előre tekintve akkor az is sokat tud segíteni. Bár nem tudom mihez kell önbizalom neked, mert pl. prezentáció tartáshoz ez nem jó :)
2011. ápr. 27. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló, nem igazán értelek, bocsi. "Prezentáció tartásához"... Mi??? :D Miért pont ezt emelted ki? :) Némi önbizalomra minden helyzetben szükség van, és ha nincs elég, akkor nem árt fejleszteni :)
2011. ápr. 28. 09:16
 5/6 anonim ***** válasza:
Én annyira félős vagyok, hogy el se mernék menni egy ilyenre :D Szánalmas :D:D De azért ha találsz Debben ilyet, akkor írd meg :)))
2011. ápr. 28. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem sajnálom majd tőled, utolsó ;)
2011. máj. 1. 17:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!