Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha valami bánt, ideges vagy,...

Ha valami bánt, ideges vagy, vagy rossz dolog történik, amin nem tudsz túllépni egyhamar, miért kezdesz el fogyni? Amellett, hogy közben mondjuk rendesen eszel mint addig.

Figyelt kérdés
2011. máj. 19. 12:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Na ez rám egyáltalán nem jellemző! Én akkor sem fogyok, ha sík ideg vagyok hetekig
2011. máj. 19. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
én inkább hízok, ha ideges vagyok, mert elkezdek enni. Barátnőm elég rossz családi háttérrel rendelkezik, vele pont így van, mint ahogy mondtad, ő ideges, idegességebn gyomorgörcse van, vagy összeszűkül a gyomra, nemtom, és kevesebbet tud csak enni.
2011. máj. 19. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hát persze ez is embertől függ.. de én is most elég ideges állapotban vagyok pár napja, de ugyanúgy eszek mint eddig.. és így is reggel óta fogytam egy kilot.. :S
2011. máj. 19. 13:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!