Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez betegség lehet? Megőrültem?

Ez betegség lehet? Megőrültem?

Figyelt kérdés

Pár éve(kb.3-4) láttam egy srácot,ott lakott a környéken,meg egy suliba jártunk...Mindenki szerelmes volt belé meg a barátnőm is...

Annyira emlékszem,hogy előttem állt a folyosón és folyamatosan hátrafordult...Akkoriban mindenki vele akart járni,de hamar elmúlt,ő is megbukott többször...

Akkor volt ő 16 és fél én meg 11 körül...

És valahogy teljesen belehabarodtam!De olyan szinten,hogy régebben letöltöttem róla egy képet egy közösségi oldalról és kinyomtattam és azóta is azt nézegetem mindennap!Mindig ő jár a fejemben,egy olyan srác akivel soha nem beszélgettem,egy szót sem szóltunk egymáshoz,nem ismertük egymást soha,csak így látásból...

Este mikor fekszek az ágyban,napközbe,minden pillanatba rá gondolok már-már betegesen fantáziálgatok(inkább nem írom,hogy mit)Akik régebben szerelmesek voltak bele már nem is emlékeznek rá...Én meg nem tudom kiverni a fejemből mér 4 éve...MOST MIÉRT VAN EZ?!Amúgy nagyon sz@r érzés és szerintem nem normális dolog,de senkinek nem merem elmondani még anyukámnak se,pedig jó a viszonyunk.


Kb.1 éve megint láttam az utcán nem lakott messze,de nem tudtam pontosan,hogy hol...

És egy csajjal volt!Fogták egymás kezét!!!Én azt hittem,hogy kinyírom magam!Nagyon sz@r volt...


Az még semmi ahhoz képest,hogy állítólag(nem rég hallottam az egyik ismerősömtől,aki szokott vele beszélgetni,bár ő se tudja,hogy én mit érzek)


Na mindegy azt,hogy elköltözött a szüleivel Angliába...

És azért nem láttam ennyi ideig...

OLYAN ÉRZÉS VOLT,MINTHA A SZERELMEM HAGYOTT VOLNA EL...

Már nem is maradt több esély,hogy megismerjem!


Nem értem,hogy miért vagyok bele zúgva egy vadidegen srácba,aki már nem is él itt,és még a nevemet sem tudja és valószínüleg már nem is emlékszik rám!

De mégsem tudom elfelejteni...

MIÉRT VAN EZ?!


2011. máj. 25. 02:30
 1/6 anonim ***** válasza:
40%
Nem, nem vagy beteg. Csak egy hétköznapi tinilány aki várja, hogy teherbe ejtsék.
2011. máj. 25. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nos, az ilyen egyoldalú szerelmekből általában sosem lesz semmi, hacsak a szerelmes fél nem tesz lépéseket a kapcsolat érdekében.Ilyenkor muszáj merésznek lenni, ha el akarsz érni valamit (persze, csak olyan esetben, ha a kiszemeltednek nincs barátnője).Tehát sokat lenni a közelében, felhívni magadra a figyelmét, tettekkel, szavakkal, levéllel, vagy amit akarsz.Lényeg, hogy lássa, hogy tetszik neked.A többi már az ő dolga.

Most, hogy Angliába ment, nem sokat tehetsz, legfeljebb keresel valami közös ismerőst, aki megtudja mondani az elérhetőségét, Te pedig erőt gyűjtesz és felveszed vele a kapcsolatot.Ha nem jön össze a dolog, akkor sincs veszve semmi, hiszen rengeteg helyes , szeretni való fiú él még a világon(a közeledben), ha találnál magadnak valakit, akivel kialakulna egy kapcsolat, akkor elmúlna a viszonzatlan szerelem miatti bánkódás.

2011. máj. 25. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Aha,értem...De nem lenen gáz,ha fel venném vele a kapcsolatot?Igazából fogalmam sincs,hogy most van-e barátnője...De jó lenne megtudni,mindent tudni akarok:P
2011. máj. 25. 22:28
 4/6 A kérdező kommentje:
Első: Gyereken még nem gondolkoztam,de ha esetleg összejönne vele,nem bánnám meg.
2011. máj. 25. 22:29
 5/6 anonim ***** válasza:

06:25 vagyok


Hát ez valahogy nem lep meg. -.-

2011. máj. 26. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Te nem bánnád meg, de az a szegény gyerek nagyon is...
2012. jún. 7. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!