Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mik a legjobb stresszoldó...

Mik a legjobb stresszoldó módszerek? Stressz és nyomás miatt már anyagyilkosság járt az eszembe.

Figyelt kérdés
Államvizsgám lett volna júniusba, de nem tudtam megtanulni (túl nehéz). Így félévem van februárba megyek megint.A problémám hogy a vizsgák miatt eszméletlen ideges vagyok sajnos a nyugtató (Valerian 100mg) sem segít, és csak egyre rosszabb! Tehát stressz ellen kell valami olyan módszer nekem amely segít napi 8-10 órát ülni a könyv felett. A stressz annyira erős és a kudarctól való félelem, hogy sajna pár héttel ezelőtt öngyilkosság is járta az agyamba. De persze annak semmi értelme. Légyszi stressz ellen agyatok tippeket. Van olyan stressz oldó módszer ami nagyon hatásos?
2011. aug. 7. 16:23
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Most olyan stress-ről beszélek mikor verejtékkel 1- és fél háromkor felébressz izzadsz iszonyat ver a szíved! Persze arra raitsz fel ,hogy dolgoznod kell, de fáradt vagy hisz napi 3 óra alvás nem elég.Kimész kínodban elszívsz egy cigit. A cigi miatt úgysem tudsz már vissza aludni,vagy ha igen 6:30 az szülök kelnek és emitt nem alszok vissza.

Tehát ha ugyanez játszódik le télen is mint most nyáron, és még emellé szállást is kell találnom, ami tököm tudja milyen lesz. (egyáltalán tudok e normálisan pihenni a vizsga előtti napon)Tehát ezek miatt kell a stressz oldás vagy nyugtató. Amint kiegyensúlyozottabb vagyok simán meg tudom csinálni a vizsgát.

2011. aug. 7. 17:16
 12/13 1lány.... válasza:
Szia. Én most ugyanezzel a problémával küzdök, amit te itt leírtál. Érdekelne, hogy mi lett azóta. Sikerült megcsinálni az államvizsgát? Hogyan küzdötted le a stresszt?
2012. jún. 19. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 hvv válasza:
Ez már nem stressz,hanem szorongás,és ebböl lesz általában a pánik. Ez a dolog neked nem a vizsga miatt van, csak az váltotta ki, és mivel, hogy régebbi dolog, nem lehet meg oldani pár csésze teával. Nem igaz, hogy nem segítenek a gyógzteák, de nem ez a megoldás. A gyógyszer csak a tünetet szúnteti meg(ha a meg felelöt kapod meg),de viszont nyugtatóval nem lehet tanulni, főleg nem államvizsgára.Magaddal kellene egy kicsit foglalkozzál előbb,és azután félerőből meg lesz a vizsga is. Én sem tudtam ezt a munkát kikerülni(4 év gyógyszer szedés), és szerintem senki sem tudja.
2012. jún. 20. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!