Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Most ez már megint mi? Sose...

Most ez már megint mi? Sose lesz vége?

Figyelt kérdés

Anyámról van szó. Már írtam ki róla kérdést, lehet van akinek ismerős lesz a történet. A lényeg: Jó 0,5-1 évig elég intenzíven ivott. Aztán megvonás, elvonási tünetek (remegés, izzadás, hallucinálás és "nem tudom, hogy mit csináljak?"). Orvos beutalta pszichiátriára, onnan pár nap múlva ki, szednie kell a Rivotrilt + Triapdialt. Ez 2 hétig jól is müködött, de mostanában újra kezdi ezt a "nem tudom, hogy mit csináljak?" dolgot. És ilyenkor tényleg nem tud semmit (vagy csak tetteti?), és akármilyen egyszerű dolgot mond neki az ember "nem értem" a válasz.

Most ez mitől van? Az alkohol hatása még? Meddig fog tartani ez még nála? Vagy ez valami más és orvos megint? Amúgy, amikor ez nincs, akkor teljesen normális "olyan, mint régen".


2011. szept. 6. 08:30
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Az ő betegségét nem gyógyszerrel kell kezelni, hanem pszichoterápiával. Keressetek meg egy pszichológust (ne pszichiátert), aki beszélgetéssel és külömböző gyakorlatok alkalmazásával fényt derít, h mi az anyukád igazi gondja. Ő depressziós, ez nagyon egyértelmű.
2011. szept. 6. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi
2011. szept. 6. 10:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!