Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ugy erzem, hogy nem szeretek...

Ugy erzem, hogy nem szeretek uj emberekkel talakozni...Betegseg ez vegyem komolyabban, mit csinaljak hogy ne igy erezzem magam?

Figyelt kérdés

21 eves csaj vagyok. Kulfoldon elek. Nem vagyok csunya lany, na de azert nem vagyok magammal megelegedve sem (fogynom kene par kilot). Ugy erzem hogy nem szeretek uj emberekkel talakozni sot mar attol idegbajt kapok ha ramneznek vagy leszolitanak. Sokszor mar elore idegeskedem, hogy na elmegyek ide vagy oda de nem akarom hogy az emberek nezegessenek. Nem is szeretek uj emberek koze menni. En mar ezt nem ertem , ez nagyon gaz? Lehet ennek valami pszichologiai magyarazata, vagy csak en dramatizalom tul?

hozzateszem meg azt hogy utobbi idoben nagyon sok problemam volt. Parkapcsolat teren , csalad, anyagiak, tanulas....

vagy esetleg mindenki igy erez?


2009. ápr. 21. 12:51
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy pszihiátriai eset, ha erre gondolsz, de a tendencia mindenképpen figyelmeztető. Szerintem szabadulj be egy áruházba, plázába, és válogass néhány extra jó darabot,kiegészítőket, amik jól állnak NEKED, és csinosnak, magabiztosnak érzed TE magad. Új frizura, smink, egyebek. Nem mindenki 40 kilós, de attól még lehet divatosan öltözni. Ha nem szereted a tekinteteket, akkor vegyél egy klassz napszemüveget. Tudom hogy hülyén hangzik, de én magabiztosabbnak érzem magam, ha rajtam van, nem látnak annyira, de én látom őket. Ha nem érzed magad szürke kis csúnya egérnek, el fog hamar múlni.
2009. ápr. 21. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
koszi, ez mindenkeppen jo valasz volt, a heten veszek napszemcsit mindenkepp, kiprobalom. egyebkent eddig az mp3/mmal *vedekeztem* ugymondva, de most azt is elhagytam. :(
2009. ápr. 21. 13:47
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha ezelőtt nem volt ilyen problémád, mindenképp a nemrég történt eseményeknek tudható be a dolog. Csinálj olyan dolgokat amit szerettél régebben vagy szeretsz. Ami boldoggá tesz. Foglald el magad olyasmivel, ami kikapcsol. Ne azon gondolkozz folyton hogy téged néznek, stb, tereld el a figyelmed tudatosan! ha csak néhány percre is de már az is siker.

Szerintem ez nem gáz még most, de rosszabbodhat ha nem teszel ellene tudatosan, sokan vannak ezzel így vagy hasonlóképp, kicsúszott a lábad alól a talaj. Ne aggódj egyszer fenn, egyszer lenn!

2009. ápr. 21. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!