Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi lehet a probléma?

Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés
Sógorom kezd elég érdekes tüneteket mutatni.. Volt egy nehéz időszaka, drogozott, egész pontosan füvezett egy ideig, de már több mint egy hónapja leállt róla, de mégis földből kimászó embereket lát, ha egyedül alszik maga mellé lát egy árnyalakot stb. Tényleg nem tudom mi lehet ez az egész és most tanácstalan vagyok. Remélem valaki ír aki nálam jobban ért az emberi elme betegségeihez.
2011. nov. 19. 22:03
 1/6 A kérdező kommentje:
Az "egy árnyékokért" elnézést, már elég fáradt vagyok.
2011. nov. 19. 22:06
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha hallucinál ne itt várjátok a megoldást, mindenképpen szakorvoshoz kell vinni!

Diagnózist is csak orvos tud adni, hizsen nem csak mentális, de testi tünetek is okozhatnak hallucinációt, de sima depresszió is fajulhat idáig.

2011. nov. 19. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Na igen, depressziós tüneteket is produkál, van hogy egyszerűen elsírja magát semmi különösebb ok nélkül és a hangulata is nap mint napról napra egyre rosszabb..
2011. nov. 19. 22:18
 4/6 A kérdező kommentje:
Mármint napról napra... Én meg kialvatlan vagyok, de ez most teljesen mindegy.
2011. nov. 19. 22:20
 5/6 anonim ***** válasza:

akkor ő nem csak füvezett, hanem vmi hallucinogént szedett, amit a jelek szerint nem kellett volna neki, mert mentális beteg.

és akkor nem volt egy nehéz időszaka, hanem most lesz egy nehéz időszaka.

szerintem menjen pszichiátriára.

2011. nov. 19. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Arról tudok hogy néha ecstasy-hoz is nyúlt, de egész pontosan mit értesz mentális betegség alatt? Egyébként már régóta ráakarom beszélni orvosra de hihetetlenül makacs..
2011. nov. 21. 14:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!