Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Sokak szerint tul magabiztos...

Timike26 kérdése:

Sokak szerint tul magabiztos vagyok ès hajthatatlan. Azèrt mert mindig van vèsztervem ès mert megbirom magyaràzni az ellenkezojèt amit mondanak. Akkor most rossz vagyok?

Figyelt kérdés

2012. jan. 15. 14:38
 1/3 anonim ***** válasza:
nem, a többiek irigyek...nyugi...ne hagyj magadból hülyét csinálni...a karakteres embert sehol nem szeretik, mert az uralkodó típus...ha okos is vagy, akkor nyerő vagy az életben...a bunkók meg a vesztesek...viszont irányítani kell valamennyit...(neked)
2012. jan. 15. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
koszi a vàlaszt....megnyugtato hogy màsok is belàtjàk hogy ez nem egy problèma....pont hogy segiteni tudnèk..de nem hallgatnak ràm,aztàn meg jonnènek sirni hogy hibàztak.csak akkor màr kizàrolag az a vàlaszom hogy èn szoltam idobe....na ezèrt lennèk kengyetlen....
2012. jan. 15. 15:05
 3/3 A kérdező kommentje:
amugy a pàrom szerint èrzèketlen is vagyok...azèrt meg nem ugrok a nyakàba,nem vagyok az a romantikus tipus...szerintem meg attol hogy szeretek valakit mèg nem kell nyàladzak....meghàt tèny ès valo,nem vagyok egy kezdemènyezo tipus,ès ha ebbe belekot akkor szèles mosollyal azt vàlaszolom,hogy:semmi se kotelezo....(ez mindenre igaz az èletben szerintem...nem kotelezo velem lenni..nem kotelezo elviselni engem,esetleg nem kotelezo szeretni engem.
2012. jan. 15. 15:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!