Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Érzéketlen vagyok? Vagy csak...

Érzéketlen vagyok? Vagy csak félek kimutatni azokat?

Figyelt kérdés

Összességében nem tudom milyen az mikor szeretnek esetleg sajnálnak vagy együtt éreznek velem vagy fontos vagyok valakinek.... valamiért nem érzékelem azt mit éreznek irántam az emberek de a rosszak mindig bennem vannak...... minden más pozitív érzelmeket akaratomon kívül utasítok el.... nekem mindenki más fontos csak azt nem veszem le hogy én fontos lennék nekik....... és ezért már azt se tudom milyen embernek számítok már az életben..... de kezdem azt gondolni hogy ez így jobb is így elvégre ha nem tudom igazán közel engedni a szívemhez az embereket akkor ezzel csak magamat védem meg a leendőbeli csalódottságoktól vagy bármely más lelki sérelmektől....

amiket szerintem nehezen tudnék elviselni.....

lényegében tudom mi a problémám forrása de ezt nem szeretném leírni... sokkal inkább kikérdezem a véleményeteket hogy mire jó ha az ember tud érezni és mi van ha nem tud?


2012. jan. 22. 18:49
 1/3 anonim ***** válasza:

ha érzel az normális

ha nem pszichopata vagy

2012. jan. 22. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
de amit írtál az alapján nem tűnsz pszichopatának
2012. jan. 22. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Akkor mi vagyok?
2012. jan. 23. 18:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!