Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Vagdosom magam, és kleptomániá...

Vagdosom magam, és kleptomániás vagyok. Mitől van ez?

Figyelt kérdés
sziasztok. nemtudom h mi van velem. egyik pillanatban, nem ismerek magamra. ránézek a kezemre, és milliónyi vágás nyom van ott. a másik pillanatben pedig már vagdosom magam. elösszőr egy fiú miatt csináltam, auztán már akkor is, ha ideges vagyok. mst van egy friss seben és nagyon fáj már nem tomh mit cinsáljak. ráadásul lopok is. elég gyakran. amikor ezeket cisnálom normálisnak tűnik. most sem érzem, hogy nagy hülyeség de azért mez még se teljesen normális. mitől lehet ez?
2009. máj. 29. 12:09
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
96%
Ez betegség és nem is veszélytelen! Mindenképpen fordulj orvoshoz, lehet, hogy egy pszichiáter tudna segíteni. A szüleid észreveszik? Tudsz velük erről beszélni? Egyáltalán hány éves vagy? Ezt mindenképpen gyógyítani kellene!!!
2009. máj. 29. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim válasza:
6%
köszönd anyukádnak!!!!!!
2009. máj. 29. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 A kérdező kommentje:
13 vagyok. nemakarom velük megbeszélni.
2009. máj. 29. 12:14
 4/37 anonim ***** válasza:
91%
És észre se veszik a szüleid, hogy mit csinálsz?
2009. máj. 29. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 A kérdező kommentje:
nemigazán. nem nagyon mutogatom a kezem:D
2009. máj. 29. 12:21
 6/37 anonim válasza:
94%
És a szüleid nem veszik észre a sebeket? Szerintem ülj le velük és beszéld ezt meg. Öntsd ki nekik a szíved, hogy mi bánt, vagy csak úgy beszélgessetek. Ki másra számíthatna az ember mint a saját szüleire? Nem fogják leszedni a fejed.
2009. máj. 29. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
94%
Ha gondolod, írj privit! Nekem is van egy 13 éves lányom, lassan már 14 is. Ha a szüleiddel nem tudsz beszélni, hátha egy idegennek könnyebb lesz kiönteni a lelked! Várom, hogy írj!
2009. máj. 29. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 A kérdező kommentje:
nemakarommegbeszélni velük:S 1 elváltak 2 nemis tudom rosz érzés erről beszélni velük. csak leakarok állni de nemakarom elmondani anyáméknak
2009. máj. 29. 12:24
 9/37 A kérdező kommentje:
oké köszi írtam:)
2009. máj. 29. 12:34
 10/37 anonim ***** válasza:
91%

Egy fiú miatt SOHA ne csinálj semmi olyat, amit késobb megbánsz, attól nem jon vissza hozzád, szóval nagyon nem éri meg... Amúgy szerintem mondd el ezt a szuleidnek vagy valakinek, de asszem mindenképpen szukséged lesz egy pszichológusra!

Ja, és az már jó, hogy felismered ezt a hibádat!

2009. máj. 29. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!