Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Paranoiás lettem? Mit tehetek...

Apanacsi kérdése:

Paranoiás lettem? Mit tehetek milyen orvoshoz kell fordulni ilyen esetben miket csináljak, hogy ne gondoljak ilyen dolgokra?

Figyelt kérdés

2 olyan ügy van most ami miatt idegeskedek

az egyik, hogy néhány helyre nem sikerült telefonkönyvet vinnem ahová kellett volna (diákmunka)

a másik egy barátommal belekerültünk egy lopási ügybe haveromat rajta kapták én nem csináltam semmit(becsszó)ezután egy hónapig kellett oda járnom büntetésként thai boxra és most tegnap nem tudom miért azt találtam ki, hogy mi van ha valamilyen tolvaj megint elmegy oda és engem fognak azért okolni, hogy eltünt vmi


2012. febr. 8. 20:22
 1/2 anonim ***** válasza:

Ezek halálos bűnök. Főleg a telefonkönyves.

De hogy a kérdésedre válaszoljak: mindenféle szakorvosi vizsgálathoz a háziorvos, vagy iskolaorvos beutalója kell. Vagyis őneki el kell meséld a tüneteidet, az eseményeket, és ő majd eldönti, hogy tovább küld e, vagy helyben lever két nyaklevest.

2012. febr. 9. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
orvoshoz fordulj. ő elmondja mit kell tenned. Pszichológus/pzichiáter.
2013. jan. 28. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!