Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van még itt valaki, aki...

Van még itt valaki, aki depressziós, alvászavarai vannak, és szorong állandóan, nincs étvágya, mindenkitől elzárkózott?

Figyelt kérdés
mert én ilyen vagyok, és szeretnék másokkal beszélni, hátha tudunk egymásnak tanácsokat adni a lesz@rabb pillanatokban... 18f vagyok
2012. márc. 4. 00:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Hasonló cipőben járó nő vagyok, nem ugyanaz, de elég rossz a helyzet.
2012. márc. 4. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

na én egyik nap ilyen vagyok,másik nap meg dejó nekem,minden problémát meg tudok oldani és meg is fogok stb.

de ez már olyan durva :/ múlt héten is egy jobb pillanatomban bevállaltam valamit,amit már nem tudok visszavonni,de most meg már nagyon félek tőle..

2012. márc. 4. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Á, ne félj tőle, biztos menni fog, valószínűleg "bátor" éned jól méri fel a képességeidet, a "félős"-ből pedig csak a gátlások beszélnek:)
2012. márc. 4. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Igen velem is vannak ezek, meg még jó pár dolog...

Nyugodtan írj, hátha tudok valamit segíteni :)

2012. márc. 4. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!