Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pszichopata vagyok? Mik a...

Pszichopata vagyok? Mik a jelei egy ilyen mentális betegségnek amit az ember magán is észrevehet?

Figyelt kérdés
Én nem hiszem, hogy ilyen vagyok, de sokan mondják rám ezt(nem barátok, mert nincs olyan, akivel nagyon jóban lennék...), meg hogy beteg gondolataim vannak és olyan vagyok mintha több személyiség lennék... De ez nem igaz, mert mindenkinek lehetnek rossz napjai nem? Amikor máshogy látja a világot. De rám ez sem igaz! :/ Nem értem őket...
2009. jún. 19. 15:45
 1/5 anonim ***** válasza:
83%
ha bővebben leírnád hogy mikre gondolsz...
2009. jún. 19. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
4%
igazuk vanxd
2009. jún. 19. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
83%
Én is hasonlóan érzek elég durva gondolatok stb. Voltam már orvosnál is tudom a helyzetet. Ha akarsz valakivel beszélni aki hasonló cipőbe járj válaszolj.
2009. jún. 19. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
77%

Az egyéb kérdések/önismereti kérdésekben ott a válasz, bár ő a szociopata jeleire volt kíváncsi, de a kettő között hajszálnyi különbség van csak. Olvasd el!!

Nyugi, ha az lennél, nem tetted volna fel a kérdést!!!!!!!!!

2009. jún. 20. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha az lennél, nem vennéd észre.

Vannak emberek akik kicsit külöböznek az átlagtól, szerintem annyi van veled hogy nem vagy olyan mint mindenki, és ezt furcsállják rajtad. : )

2009. júl. 12. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!