Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mennyire normális? Ennyire...

Mennyire normális? Ennyire kiborulni? Elképzelhető?

Figyelt kérdés
Pénzügyi okokból a hónap végén kiköltözöm a koliból, és bejárós leszek az egyetemre, nem nagy távolság, mindössze 80 km, de mivel későn vannak óráim, praktikus és kellemes volt a kollégium. Tegnap reggel keltem ott utoljára, pakolás közben sokszor sírtam el magam, és hazafelé is, a szüleim könyörögnek, hogy ne költözzem ki, mert nem bírják elviselni, hogy ilyen 'lelki törést' okozott a dolog.
2012. ápr. 27. 10:38
 1/5 anonim ***** válasza:

"szulok konyorognek"

TEhat valoban nem kellene kikoltoznod, hiszen a bejaras is sokba fog kerulni, de faraszto is, hiszen 160 km-t utazni naponta nem keves.

2012. ápr. 27. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A 80 km-es bérlet mennyibe kerül? ..és az elvesztegetett időd, amit utazással töltesz? Mert azt ne hidd, hogy a vonaton, vagy a buszon fogsz tudni tanulni.Hajnalban kelni, és késő éjjel megérkezni haza, nem tűnik nekem túl praktikus megoldásnak.
2012. ápr. 27. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát most már nem sok van vissza az egyetemi időszakból. 14-én nálunk vége a szorgalmi időszaknak. Szóval 1,5 hónappal előbb jöttél el. Lehet, hogy rossz érzés, de ha így jobb anyagilag, szerintem ki lehet bírni.

Nem olyan nagy idő az.

Szeptemberben, meg visszaköltözhetsz, ha akkor jobb lesz a helyzet.

Szerintem ez még messze van egy "lelki töréstől". Ehhez is hozzá kell edződni.

2012. ápr. 27. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Bérletem eddig is volt, mert olcsóbban jöttem ki. Minden héten hazajöttem, meg volt hogy többször volt dolgom lent.

Igazából pont azért nem értem a helyzetet, mert negyedéves vagyok, eddig 3x költöztem ki a kollégiumból, és egyszer sem borultam ki ennyire.

2012. ápr. 27. 10:57
 5/5 anonim ***** válasza:

Hát..amikor az ember stresszes, vagy más problémája is van, akkor olyan dolgokra is érzékenyen reagál, amelyekre előtte nem. Talán Nálad is ez volt a helyzet.

Valamiben más volt a körülmény...

Ezt Neked kéne megtalálnod és felismerned és akkor könnyebb feldolgozni.

Amúgy ez normális.

Ismerek olyat aki ennél kevesebbtől is tud sírógörcsöt kapni, és Ő is normális :)

2012. ápr. 27. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!