Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Elmebeteg a bátyám?

Elmebeteg a bátyám?

Figyelt kérdés

40 éves, együtt lakik velem a szüleinknél. Játssza az agyát, titokzatoskodik, azon a napon pedig, amikor kiiratkoztam a középiskolámból, követett. Mármint pont, amikor kiléptem az intézményből, ott volt és jött utánam. Csak később vettem észre, de akkor nagyon besz*rt, és kereste, hogy merre hajtson el. Zöld lett a lámpa és elhajtott a p*csába, hogy finoman fogalmazzak.


Azóta hazudozik az egészről, le se sz*rja, hogy milyen rossz az a másiknak, hogy a saját bátyja egy pszichopata. Olyakat mondott, amikor 9.-be mentem, hogy "ismer valakit ott bent", meg nemrég olyat, hogy "mindenedet elvesztetted" ... elkezdek filózni ezeken meg szorongani, hogy mit akarhat tőlem az életben, kit ismer hol kit küld rám hol, és félek lépni. Munkát keresni vagy valami, mert oda is rámküldene valakit és befolyásolna tudat alatt, hogy észre sem veszem. Úgy intézné el, hogy ÉN MENJEK oda AHHOZ AZ EMBERHEZ, akihez Ő akarja.


Hogy magamtól tegyek olyan lépéseket, amiket ő akar, hogy tegyek.


És bármikor felhozom neki pl. a kocsis témát, csak hazudozik, hogy a munkatársai teljesen mást mondanának róla, mert tudják, hogy bent volt... :DDDDDDDDd



2012. máj. 27. 20:31
 1/10 A kérdező kommentje:

Nagyon dörzsölt egy beteg ember ez... lehetetlen leleplezni az ilyeneket, de mit lehet tenni?


Ja, és 10 éves leveleket is találtam nála egy jól eldugott helyen, amikben az áll, hogy lényegében ha meglát egy csajt az utcán, "lenyomozza", hogy hova jár, mit csinál és aztán elkezdi levelekkel bombázni. Először finoman, aztán durvábban, a személyes találkozás előtt meg már a perverzió is ott van... Egyikben pl. egy 17 éves kiscsajt akart felszedni (akinek ráadásul volt barátja)...


Vélemény? Ez milyen ember? Nem értem. És mit lehet tenni?

2012. máj. 27. 20:34
 2/10 anonim ***** válasza:
72%

Ez durva:S tudja ezt rajtad kívül még valaki? (szüleitek?) ha nem szerintem mond el nekik.

Tenni nemtudom mit lehetne. amíg nem fajul el nemhiszem hogy sok mindent..

2012. máj. 27. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
50%
Öld meg.
2012. máj. 27. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
82%
Hívd Dextert, ő majd elintézi
2012. máj. 28. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
30%
Te is beteg vagy,meg a bátyád is,meg szerintem az egész családod is.De megértelek.
2012. máj. 28. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
93%

Elmebeteg - igen.

Pszichopata - nem.


....

2012. máj. 28. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Kedves #5 -ös , miért lennék én beteg? És a családom? Vagy csak trollkodsz?
2012. máj. 28. 19:12
 8/10 anonim ***** válasza:
40%
Lehet csak aggódik érted a bátyád! Nincsen neked üldözési mániád?
2012. máj. 28. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
71%

Szerintem a bátyád egy idegen lény, ezt ellenőrizd kérlek, mert súlyos következményei lehetnek.

Vagy csak meleg.

2012. máj. 28. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Miért aggódna?
2012. máj. 30. 15:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!