Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Egyik ismerősöm művészetileg...

Egyik ismerősöm művészetileg szakbarbár és egészségtelen szinten alkot, mit tehetnék érte?

Figyelt kérdés

Egy 20 éves fiú ismerősöm a zenei alkotásba menekül nap mint nap, röviden IGEN nagy mértékben szakbarbár. Kényszerböl, nem örömből alkot, ha nem csinál egyik nap zenét bűntudata van, nem telhet el úgy hét neki hogy ne tenne le valamit az asztalra


Miért teszi mindezt? Menekül a hosszú ideje tartó barátnő hiányától, szeretethiánya van, s így pótolja mindezt, elfeledkezik élni és létezni, ingerült, depressziós és szomorú lesz, mert el akarja érni hogy megbecsüljék és ezért mindent megtesz


Ez beteges dolog amit tesz, de ö is tudja, kérdésem, mégis mit tehetnék érte? Nagyon féltem öt!


Ui: a jövő héttől mar meg (újra) pszichológushoz


2012. júl. 8. 19:39
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerintem nála ez egy pótcselekvés, valami elől (gyász, barátnővel szakítás,akármi) ebbe menekül,ez az a tevékenység, ami által megfelejtkezhet -ha csak arra az időre is,amíg alkot- a bajától. Pszichológust javasolnék!

Egy nem szakember,aki diplomás(tolmács-szakfordító és nyelvtanár vagyok angolból és olaszból)

2012. júl. 8. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!