Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Most dilis vagyok, elmegyógyin...

Most dilis vagyok, elmegyógyintézetbe fognak vinni?

Figyelt kérdés
Teljesen kikészített egy ismerősöm itt msn-en elmondtam neki életem legnagyobb problémáját és azthiszi h. ez vicces...Kicsit remegek és 93/73 a vérnyomásom nem tudom abba hagyni a sírást fázok de nem vagyok libabőrős alig kapok levegőt és zokogok és beszélek a képernyőn keresztül neki...
2009. júl. 13. 02:24
 1/10 A kérdező kommentje:

És ezektől a nevetős meg vigyi

orgós fejektől kiakadok kivagyok készülve nagyon és nemtudok megnyugodni már feküdtem jó ideig az ágyamba de nem nyugszom le. kérlek titeket segítsetek kikészültem idegileg ha így meglát vki akkor elfognak vitetni.

2009. júl. 13. 02:37
 2/10 anonim ***** válasza:
98%

dehogy vagy dilis!


egyzserüen ideges lettél, én is így vagyok vele néha ha felidegesítenek. engem is legfőképp azzal, ha röhögnek azon ami egyáltalán nem vicces, és olyankor remegek meg orditozok mert nagyon ideges leszek tőle.

2009. júl. 13. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

de én nem ilyen vagyok...


egyszerűen nem tudok lenyugodni ezektől a nevetős fejektől meg mégjobban kiakadok ha látok egy olyat olan érzésem van mintha mindjr összeesnék nem ordibálok csak suttogok és zokogok magamba h. "nem érted h. kivagyok akadva?" meg ilyenek és nem bírom abbahygani.

2009. júl. 13. 02:46
 4/10 anonim ***** válasza:
95%

figyelj, én nem röhögtem, de nem is mondtad el konkrétan a problémádat, én mondtam hogy segítenék, ha tudnák !! és ahogy megkértél ne írjak több szmájlit, nem is írtam...

bocs ha valamivel megbántottalak, nem akartam..

2009. júl. 13. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
84%
szerintem eltaláltam a személyazonosságod az előbb (legalábbis remélem), "sírást fázok de nem vagyok libabőrős alig kapok levegőt és zokogok", ne tudd meg hogy mennyire segítenék neked...
2009. júl. 13. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
de oszinten mibajod van ezektol a nevetos fejektol???
2009. júl. 13. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Nyugodj meg, nem fognak elvitetni. Te nem vagy olyan, mint akik oda kerülnek! Szépen rendezetten írtad ki a kérdést is, te csak idegileg kissé ki vagy most... de nem vagy dilis.


Az msn hülyeség, hagyd a francba. Ne érdekeljen, csak azzal beszélj, akit kedvelsz. A többieket nyugodtan töröld le vagy tiltsd le. Ne hagyd, hogy tönkretegyék az életed! Gondolj már bele, ez nem normális, hogy rosszul érzed magad miattuk. Ne foglalkozz velük, felesleges.


Azt hiszem a továbbiakban jót tenne neked egy pszichológus, de nem azért mondom, mert dilis vagy! Oda járnak rendes, normális emberek is ott tudsz beszélgetni valakivel és még tanácsokat is ad! Segít neked.

De szerintem ne ezzel kezd, hogy a nevetős fejektől kiakadsz :) Ők nem msneznek szerintem ráadásul nem is ez a lényeg. Elmész, mondod hogy nagyon ideges vagy mostanában egy jóbarátodnak kiöntötted a szíved de nem kellett volna, mert rosszul sült el. És most egyedül érzed magad stb. amit érzel.

Aztán majd ő kérdezget és beszélgettek. Nyugodtan keress egy pszichológust és menj el, idővel meg is fogod kedvelni. Olyan embert keress, akiben úgy érzed meg tudnál bízni, ha nem szimpatikus az orvos akkor keress másikat, de egyet mindenképpen. És vele legyél őszinte mindig, mindenben. Ha nem tudsz őszinte lenni valamiben inkább mondd, hogy erről most nem akarsz beszélni, majd később. De ne hazudj neki.

És nyugi, nincs veled baj csak kellene valaki aki segít neked.

2009. júl. 13. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Tesóm egyik rajzától egy pszichiátriai beteg teljesen kiakadt. Az is ilyen vigyorgós volt, egy orvosnak adta aki kirakta a szobájába és ott kiakadt a beteg.
2009. júl. 13. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
mostmár nyugis vagyok nemtudom h. mér akadtam ki ezektől a jelektől... csak annyira fura eddig még nem volt ilyen velem és ne is legyen mer szörnyű.
2009. júl. 13. 22:23
 10/10 anonim ***** válasza:
83%

ilyen esetben gondolj mindig erre:

-Miért is félek én ezektől?

-Ez csak egy nevető alak, nem bánt, nem öl meg, csak van.

-Semmi értelme kiakadni ezen, mekkora butaság lenne!

Én ha kiakadok valamitől, mindig arra gondolok, hogy ez nem nagy dolog.

2009. júl. 22. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!