Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Azt álmodtam, hogy valami...

Varga ákosss kérdése:

Azt álmodtam, hogy valami csaj befekszik mellém, nem tudom már ki volt, és elkezdett a fülemben kotorászni, én meg így mondom magamban, hogy de jó, hogy aznap este tisztítottam fület. Szerintetek ez jelent valamit?! Ezen gondolkodtam, segítseketek!

Figyelt kérdés

2012. júl. 30. 19:55
 1/4 anonim ***** válasza:
igen, ez azt jelenti, hogy ne ide járj hülyéskedni.
2012. júl. 31. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem vannak tippeim, aztán válassz közülük. :) De azt még itt az elején megmondanám, hogy az álmokat nem szó szerint kell értelmezni, hiszen annyira irreálisak. Inkább mögéjük kell nézni, meg kell érteni a lényegüket és úgy már levonhatunk következtetéseket a lélekre vonatkozóan.


Szóval:

- bűntudatod volt/van, hogy nem vagy elég higiénikus, mint amennyire illene, vagy valaki beszólt neked valamikor, hogy koszos a füled, és emiatt kisebbrendűségi(önbizalomhiányos) érzéseid vannak

- ha fiú vagy és úgy álmodtad, hogy befekszik melléd egy csaj, aki a füledet kezdi piszkálni, akkor lehet, hogy még nincs elég önbizalmad a lányokkal kapcsolatban, és félsz, hogy kiderül valami hibád, amiért majd otthagynak. Ettől amúgy nem kell félni, mert senki sem tökéletes, és mégis egy csomóan megtalálják a párjukat.

- ha lány vagy, akkor valszeg félsz attól, hogy valaki a rivális nemből, azaz egy csaj kifigurázza a hibáidat, és az elég idegesítő lenne.


Már az is gyanús, hogy hagyta az agyad, hogy azt álmodd, hogy egy csaj csak úgy belenyúljon a füledbe. Gyanítom, hogy az önbizalmad fejlesztésre szorul (persze manapság mindenkire ráférne). Olvasd el a Kerner Tibor: Sziklaszilárd önbecsülés c. könyvét. Szerintem baromi jó dolgokat ír. Nekem sokat segít. :)


Minden jót!


21/L


Ui.: Az önbizalom cuccon kívül szerintem teljesen normális a mentális egészséged. :)

2012. júl. 31. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Első válaszolónak pedig: És te mit hülyéskedsz itt a gyk-n hajnali 5-kor? :) Tudtad, hogy a számítógépfüggés rossz mentális egészségre utal, ráadásul tovább rontja azt? Komolyan. Volt, amikor én is hajnalokig gépeztem, de attól nem lettem boldogabb.
2012. júl. 31. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

köszi a segítséget, elgondolkodom majd ezeken, egyébként az első pontot szerintem kizárom, nem hinném, legalábbis remélem, hogy elég higiénikus vagyok :D

14/F

2012. júl. 31. 20:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!